سبد خرید خالی‌ست.
Onemorething

شرکت اپل از روز دوشنبه اعلام کرد که آخرین کنفرانس خود در سال 2020 را در روز 20 آبان 1399 برگزار می‌کند. حال در این مطلب به هر آنچه باید از کنفرانس One More Thing اپل انتظار داشت خواهیم پرداخت.

کنفرانس One More Thing اپل احتمالاً رویداد پایانی این شرکت در سال 2020 است. تیم کوک تا پیش از این نیز و مشخصاً در روز پنجشنبه هفته گذشته که گزارش مالی پایانی سال 2020 را ارائه داده بود، در مورد معرفی محصولات بیشتر تا پیش از پایان یافتن سال سخت به میان آورده بود. او تأکید کرده بود که سال 2020 هنوز برای اپل و محصولاتش تمام نشده و این شرکت تصمیم به رونمایی از محصولات جدیدی دارد.

در این میان، سؤال اصلی این است که در جریان کنفرانس One More Thing اپل چه محصولاتی معرفی خواهند شد. 

اولین کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون

مهم‌ترین تمرکز اپل در جریان کنفرانس One More Thing احتمالاً روی کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده‌های اپل سیلیکون است. اپل در جریان WWDC 2020 از تصمیم خود برای رونمایی از کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده‌های ARM پرده برداشته بود و اعلام کرده بود که در جریان سال 2020 میلادی دست کم یک کامپیوتر مک مبتنی بر این تراشه‌ها را رونمایی می‌کند.به همین دلیل پیش بینی می‌شود که عمده تلاش اپل بدر این رویداد روی معرفی محصولاتی مبتنی بر این پردازنده باشد. 

معرفی مک بوک ایر و مک بوک پرو 13 اینچ 2020

 اپل هنوز مک بوک ایر 2020 و مک بوک پرو 13 اینچ 2020 را آماده معرفی نکرده است. در این میان بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که این کامپیوترهای مک، اولین محصولاتی هستند که طی پروژه اپل سیلیکون آماده تولید و عرضه شده‌اند. اکانت توییتری L0vetodream که این روزها به خاطر افشاگری‌های دقیقش معروف شده تائید کرده که دست کم دو مک بوک 13 اینچ در جریان این رویداد معرفی و عرضه خواهند شد.

البته تمام محصولاتی که اپل احتمالاً از آن‌ها رونمایی می‌کند به مک بوک‌های مبتنی بر پردازنده‌های اپل سیلیکون محدود نمی‌شود. برای مطالعه و بررسی محصولات دیگری که احتمال معرفی آن‌ها در جریان رویداد One More Thing هست، به بخش دوم این مطلب مراجعه کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location