سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به تازگی به صورت رسمی دعوت‌نامه سومین کنفرانس خود در سال 2020 برای معرفی محصولات سخت افزاری را مشخص کرده است. این کنفرانس قرار است با عنوان One more Thing برگزار شود.

این رویداد در روز سه شنبه دهم نوامبر معادل 20 آبان 1399 ساعت 9.30 به وقت تهران برگزار می‌شود. در جریان این رویداد به احتمال قوی اولین کامپیوتر تجاری سازی شده مک با پردازنده اپل سیلیکون آماده معرفی و عرضه می‌شود. این رویداد همچنین ممکن از زمان مناسبی برای معرفی محصولات دیگری نظیر ایرتگ و حتی ایرپاد استودیو نیز باشد.

با وجود اینکه بسیاری از منابع خبری حرفی از اپل گلس یا عینک هوشمند به میان نیاورده‌اند، با این حال بسیاری از کاربران در شبکه اجتماعی توییتر نیز خبرهایی را در مورد احتمال معرفی و عرضه اپل گلس مطرح کرده‌اند. شایعات گذشته حاکی از آن بودند که شرکت اپل در جریان رویداد در بازه ماه‌های پایانی سال 2002 تا ماه‌های ابتدایی 2021 از اپل گلس رونمایی می‌کند. اما فروش این محصول را به اواخر 2021 یا حتی سال 2022 موکول می‌کند.

با وجود این مسئله به نظر می‌رسد که این آخرین کنفرانس اپل در سال 2020 باشد. اپل در سال 2020 سه رویداد شامل کنفرانس WWDC و دو رویداد در ماه‌های سپتامبر و اکتبر را برگزار کرده و به صورت فشرده یک رویداد دیگر را نیز در ماه نوامبر آماده برگزاری کرده است. این موضوع نشان می‌دهد که سومین کنفرانس اپل در سال 2020 برای معرفی محصولات سخت افزاری احتمالاً پایان‌دهنده فعالیت‌های شرکت اپل برای معرفی محصولات جدید در این سال باشد و پس از آن اپل محصولات بعدی خود را در سال 2021 آماده معرفی و عرضه خواهد کرد. این رویداد نیز همانند رویدادهای گذشته اپل در سال جاری میلادی به خاطر شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location