سبد خرید خالی‌ست.
One-More-Thing-2

 

اپل در 20 آبان ماه کنفرانس پایانی خود در سال 2020 را برگزار خواهد کرد و طی آن از محصولاتی جدید رونمایی می‌کند. در بخش اول این مطلب به معرفی کامپیوترهای مبتنی بر اپل سیلیکون و مک بوک‌های پرو و ایر 13 اینچ 2020 اشاره کردیم. حال در ادامه قصد داریم تا محصولات دیگر که احتمال معرفی آن‌ها در جریان رویداد One More Thing هست را بررسی کنیم.

معرفی احتمالی ایرپاد استودیو در جریان کنفرانس One more Thing

مدت‌ها است که تحلیلگران و پیش گویان محصولات شرکت اپل خبر از معرفی یک هدفون رو گوشی با برند ایرپاد را منتشر کرده‌اند. بر اساس گزارش‌های این تحلیلگران اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 از ایرپاد استودیو رونمایی کند و اگر این پیش بینی درست باشد، کنفرانس One More Thing آخرین شانس اپل برای رونمایی از آن خواهد بود. با این حال ممکن است عرضه ایرپاد استودیو در سال 2020 آغاز نشود و اپل فروش آن را به زمانی در سال 2021 موکول کند.

آیا از ایرتگ خبری می‌شود؟

 

جان پروزر تحلیلگر سرشناس محصولات شرکت اپل تا پیش از این ادعا کرده بود که عرضه ایر تگ به سال 2021 موکول شده است و در هیچ یک از کنفرانس‌های 2020 اپل خبری از این محصول نیست. با این حال برخی از افراد بر این باور هستند که با وجود عدم عرضه اپل ممکن است در جریان آخرین کنفرانس خود در سال 2020 از ایرتگ رونمایی کند و در سال 2021 عرضه آن به بازار جهانی را آغاز کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location