سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اپل در هفته جاری تغییرات بسیار زیادی را در سرویس پخش اپل موزیک اضافه کرده است و حالا پس از اضافه کردن جدول 100 موسیقی برتر و اضافه شدن بخش جداگانه برای تک آهنگها، نمایش کاور آلبوم‌ها را بهبود داده است.

کاور آلبوم‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های موسیقی‌های دیجیتالی به حساب میاید که باعث می‌شود تا کاربران جلوه‌ای بصری از هر آهنگ و آلبوم موسیقی داشته باشند. به همین دلیل تمامی سرویس‌های پخش موسیقی نظیر اپل موزیک و اسپاتیفای تلاش می‌کنند تا از طریق روش‌های مختلف تصاویر کاور آلبوم‌ها را به صورت دقیق به نمایش در بیاورند.

در این میان دقت در نمایش کاور آلبوم‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ بر همین اساس اپل در توسعه نسخه جدید اپل موزیک دیتا بیس اختصاصی خود را بهبود داده است تا کاربران از طریق آن بتوانند با دقت بیشتری تصاویر مربوط به هر آهنگ و آلبوم را مشاهده کنند.

تا پیش از این، بسیاری از کاربران اپل موزیک با مشکلات مربوط به نمایش اشتباه کاور موسیقی‌ها مواجه بودند و اپل موزیک در برخی از اوقات کاور هنرمند را به جای آلبوم نشان می‌داد. اما حالا این مشکلات در نسخه جدید سرویس پخش موسیقی اختصاصی اپل برطرف شده است و کاربران می‌توانند بدون کمترین دردسر ممکن به اطلاعات بصری موسیقی‌ها دسترسی داشته باشند.

کاور آلبوم‌های استودیویی از این پس در ابتدا به نمایش در میاید و آلبوم‌های زنده، تک آهنگ‌ها و آلبوم‌های کوتاه یا همان (EP) به صورت جداگانه با تصاویری متفاوت به نمایش در میاید. این قابلیت در حالی در اپل موزیک ارائه می‌شود که بسیاری از آلبوم‌های یک هنرمند در اسپاتیفای همچنان دارای یک کاور موسیقی هستند.

بر همین اساس کاربرانی که اشتراک اپل موزیک را از طریق خرید گیفت کارت تهیه کرده‌اند، می‌توانند از همین حالا از شیوه جدید به نمایش در آمدن کاور موسیقی‌ها در این سرویس پخش موسیقی استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location