سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

آپدیت جدید اپل موزیک به تازگی منتشر شده است و حالا مشخص شده است که اپل در کنار ارائه قابلیت مشاهده جدول 100 آهنگ برتر جهانی، امکان دسته بندی تک آهنگ‌ها و آلبوم‌های کوتاه به صورت جداگانه را نیز به کاربران ارائه داده است.

کاربران اپل موزیک از این پس با مراجعه به اطلاعات یک هنرمند، می‌توانند به صورت جداگانه آلبوم‌های پر آهنگ، تک آهنگ‌ها و آلبوم‌های کوتاه را مورد بررسی قرار داده و به صورت جداگانه به آن‌ها دسترسی داشته باشند. تا پیش از این، کاربران با مراجعه به این بخش، تنها امکان مشاهده کلی آهنگ‌ها و آلبوم‌ها را داشتند و اپل دسته بندی مشخصی از آن‌ها را ارائه نداده بود؛ اما حالا دسته بندی جدید باعث می‌شود تا کاربران به صورت سریع‌تر و مرتب‌تر به موسیقی‌ها دسترسی داشته باشند.

دسته بندی جدید اپل موزیک همچنین شامل پلی لیست‌های هنرمند نیز می‌شود و کاربران می‌توانند به صورت جداگانه و دسته بندی شده به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

این خصوصیت تا پیش از این در سرویس پخش موسیقی اسپاتیفای ارائه شده بود. در حقیقت بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که مهم‌ترین حسن اسپاتیفای نسبت به اپل موزیک در دسته بندی‌ها و پلی لیست‌های قدرتمندتر و هوشمندانه‌تر خلاصه می‌شده است. اما حالا اپل با ارائه این خصوصیت در سرویس پخش موسیقی خود توانسته امکان دسترسی به موسیقی‌ها بر اساس آلبوم‌های پر آهنگ، آلبوم‌های کوتاه، تک آهنگ‌ها و همچنین پلی لیست‌ها را فراهم کند.

کاربرانی که از همین حالا اقدام به تهیه اشتراک اپل موزیک از طریق خرید گیفت کارت می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به صفحه مربوط به خواننده یا گروه موسیقی، تمامی آهنگ‌ها و قطعه‌ها را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهند.

گفتنی است که آلبوم‌های کوتاه که اصطلاحاً به آن‌ها EP نیز گفته می‌شود مدت زمان کمتری نسبت به آلبوم‌های پر آهنگ داشته و کمتر از 7 قطعه موسیقی را در خود جای می‌دهند که به طور معمول مدت زمان آن‌ها بین 20 تا 80 دقیقه متغیر است. این در حالی است که آلبوم‌های پر آهنگ معمولاً بالای یک ساعت و تعداد بیشتری از 7 آهنگ را در خود جای می‌دهند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location