سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

نزدیک به سه هفته پیش، رگولاتوری ارتباطات سیار کشور هند طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در صورت عدم همکاری اپل با این سازمان آیفون‌ها را از محدوده رجیستری هند خارج می‌کند.

رگولاتوری هند اعلام کرده بود که این اقدام به دلیل عدم همکاری اپل با این سازمان بر سر عدم تائید اپلیکیشن‌های حذف کننده تبلیغات در اپ استور صورت گرفته است. این سازمان به تازگی اپلیکیشنی را برای اندروید و آی او اس طراحی کرده است که باعث می‌شود تا دولت کنترل منحصر به فردی روی تبلیغات نشان داده شده به کاربران از طریق تلفن‌های هوشمند داشته باشند.

در این میان، ارائه این اپلیکیشن در آی او اس باعث نقض دستورالعمل کاری اپ استور شده بود و به همین دلیل، اپل آن را از اپ استور حذف کرده بود که این اقدام در نهایت باعث شد تا رگولاتوری هند اقدام به تهدید اپل کند.

اما حالا اپل پس از گذشت سه هفته از انتشار بیانیه رگولاتوری هند به آن پاسخ داده است و از این سازمان درخواست کرده تا سرویس دهی به آیفون‌ها را متوقف نکند. اپل اعلام کرده که به جای ارائه اپلیکیشن این سازمان در اپ استور، حاضر است یک اپلیکیشن با کارایی مشابه را برای کاربران هندی توسعه دهد تا امکان مشاهده کردن پیام‌های تبلیغاتی از طریق آن مسدود شود.

با وجود این اعلامیه اپل، سخنگوی رگولاتوری هند اعلام کرده که درخواست شرکت اپل برای قطع ارتباط آیفون‌ها در این کشور بی‌اثر بوده است و در صورت عدم ارائه اپلیکیشن اختصاصی این سازمان، ارتباط گوشی‌های آیفون در این کشور قطع خواهد شد.

گفتنی است که این مسئله تا به امروز باعث شده تا میزان خرید آیفون‌ها توسط کاربران هندی بیش از 50 درصد کاهش را تجربه کند و هنوز معلوم نیست که اپل برای بقای تجارت خود در هند به چه ‌کارهای دیگری دست خواهد زد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location