سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

کارخانه تایوانی TSMC به تازگی اعلام کرده که از بحران مربوط به حمله سایبری اخیر گذر کرده است و فرایند تولید انبوه تراشه‌های A12 که به عنوان پردازنده آیفون‌های 2018 مورد استفاده قرار می‌گیرد را از سر گرفته است.

جمعه هفته گذشته مدیران TSMC اعلام کرده بودند که یک حمله سایبری باعث ویروسی شدن تعداد بسیاری از ابزارهای مورد نیاز برای ساخت پردازنده آیفون شده است. این کارخانه در نهایت اعلام کرده بود که ابزارهای تحت تأثیر این حمله سایبری جزو موارد اصلی و مورد نیاز برای ساخت این تراشه‌ها به حساب میایند و به همین دلیل خط تولید پردازنده آیفون یا همان تراشه‌های A12 فعلاً متوقف شده است.

اما حالا TSMC اعلام کرده که توانسته 80 درصد از ابزارهای تحت تأثیر این حمله ویروسی را بازیابی کند و فرایند تولید انبوه پردازنده آیفون‌های جدید را از سر بگیرد. گفتنی است که اطلاعات یاد شده توسط مدیران TSMC به خبرگزاری بلومبرگ ارائه شده است.

TSMC چندین سال است که به عنوان تنها تولید کننده تراشه‌های اختصاصی سری A با اپل همکاری می‌کند. پردازنده آیفون 7، آیفون 8 و نسخه‌های پلاس این دو تلفن هوشمند به همراه آیفون ایکس تا به امروز توسط تی اس ام سی تولید شده‌اند. همین مسئله باعث شده تا این کارخانه در لیست تأمین کننده‌های اصلی اپل برای تولید آیفون‌ها به حساب بیاید.

مدیران این کارخانه به تازگی اعلام کرده‌اند که در زمان حمله سایبری اخیر هیچ یک از اطلاعات حیاتی و محرمانه مربوط به نحوه ساخت پردازنده آیفون‌های جدید به بیرون نشت پیدا نکرده است و اطلاعات شرکت اپل در نزد این کارخانه به صورت ایمن بافی مانده است.

Mark Li یکی از تحلیلگران موسسه Sanford C. نیز به تازگی اعلام کرده است که حمله سایبری اخیر تنها روی دستگاه‌های بخشی خاص از این کارخانه تأثیر گذاشته است و تأثیرات این حمله بسیار محدود هستند، با این حال وقوع چنین رخ دادی در فصل جاری که شلوغ‌ترین زمان ممکن کاری برای TSMC به حساب می‌آید، ممکن است به این کارخانه و مشتریان آن نظیر اپل ضربه‌های بسیاری بزند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location