سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

گزارش‌های جدید حاکی از آن است که یکی از مهم‌ترین تأمین کننده‌های قطعات آیفون‌های جدید به دلیل وجود ویروس‌های کامپیوتری مجبور به توقف خط تولید سفارش‌های اپل شده است.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری بلومبرگ، کارخانه تایوانی TSMC که به عنوان تأمین کننده اصلی پردازنده‌ها و تراشه‌های آیفون‌ها با اپل همکاری می‌کند، به تازگی به دلیل وجود یک ویروس خطرناک مجبور به توقف خط تولید تراشه‌های سری A شده است. TSMC نزدیک به 3 سال است که به عنوان تأمین کننده اصلی تراشه‌های سری A با اپل همکاری می‌کند و از ابتدای سال جاری میلادی قرار بر این بوده که TSMC وظیفه تولید انبوه تراشه‌های A12 به کار رفته در آیفون‌های 2018 را به صورت اختصاصی بر عهده داشته باشد.

اما حالا گزارش‌های جدید حاکی از آن است که این کارخانه به دلیل حملات سایبری اخیر ممکن است عرضه آیفون‌های 2018 را با تأخیر مواجه کند. سخنگوی این کارخانه به بلومبرگ اعلام کرده که ویروس کامپیوتری یاد شده باعث اختلال در کارکرد برخی از ابزارهای تولیدی این کارخانه شده است. تعدادی از این ابزارها همچنان می‌توانند به کار خود ادامه دهند؛ اما به طور کلی عملیات ساخت تراشه‌های سری A به دلیل عدم کارکرد برخی از ابزارها متوقف شده است.

TSMC تا پیش از این نیز تحت حملات سایبری و ویروسی مختلف قرار گرفته بود. Lora Ho مدیر ارشد بخش مالی این کارخانه در گفت و گوی خود با بلومبرگ اعلام کرده که این حمله سایبری اولین حمله سایبری به TSMC نیست، بلکه تا پیش از این نیز سفارش‌های این کارخانه با وجود حملات سایبری متعدد به سروقت به دست شرکای تجاری رسیده است.

با این حال بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که حمله سایبری ایجاد شده در کارخانه TSMC ممکن است روی عرضه نهایی آیفون‌های 2018 تأثیر منفی بگذارد و اپل را با چالش‌های متعددی در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی مواجه کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location