سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 یکی از مهم‌ترین حواشی پس از عرضه نسخه نهایی آی او اس 11.3، خاموش شدن به یک باره برخی از آیفون‌ها بود. این مشکل آی او اس 11.3 تنها برای آیفون‌هایی اتفاق میافتد که تاچ اسکرین آن‌ها با قطعات متفرقه تعویض شده است.

این مسئله باعث می‌شد تا برخی از آیفون‌ها، بخصوص آیفون 8 و 8 پلاس با دریافت آی او اس 11.3 دیگر قادر به کار نباشند و اصطلاحاً دستگاه با دریافت آن Brick شود. در این میان وب سایت iFixit طی یک پست جدید، امروز اعلام کرده که این مشکل عمدی نبوده و علت اصلی آن وجود یک باگ در سیستم عامل است.

اوایل هفته جاری، خبری مبنی بر مبارزه قانونی اپل با یک تعمیرکار غیرمجاز در نروژ منتشر شد. اپل از این تعمیرکار متفرقه که در نروژ فعالیت می‌کرد شکایت کرده و در دادگاه تقاضای دریافت خسارت از او را مطرح کرده بود. در نهایت دادگاه در این مبارزه قانونی شکایت اپل را بی‌مورد دانست و اعلام کرد که تعمیر کاران به شرط تضمین کارکرد دستگاه می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

برخی از افراد با ربط دادن این دو موضوع به یک دیگر، اعلام کردند که مشکل آی او اس 11.3 با تاچ اسکرین‌های متفرقه در آیفون 8 عمدی است و احتمالاً اپل با این کار تصمیم دارد تا جلوی استفاده از قطعات متفرقه را بگیرد.

در این میان، iFixit با رد این ادعا اعلام کرده که مشکل آی او اس 11.3 به قابلیت مدیریت باتری در آن باز می‌گردد که باعث عدم پاسخگویی نمایشگر در ریبوت‌های بعدی آیفون‌ها با نمایشگرهای متفرقه می‌شود. این وب سایت همچنین اعلام کرده که مشکل یاد شده قابل حل است و کافی است فریمور دستگاه را به طور کامل فلش کرد تا دستگاه برای بار دیگر آماده کار شود.

گفتنی است که روند فلش کردن فریمویر کاری پیچیده است و ممکن است همه کاربران توان انجام آن را نداشته باشند. به همین دلیل، آیفون‌هایی که به دلیل مشکل آی او اس 11.3 Brick می‌شوند، باید توسط متخصصین قابل اعتماد تعمیر شوند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location