سبد خرید خالی‌ست.
رفع مشکل دور زدن قفل لاک اسکرین در آپدیت جدید آی او اس 9.0.2
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اگر به یاد داشته باشید چندی پیش برایتان از باگی در ای‌اواس ۹ نوشتیم که طی فرآیند خاصی، دورزدن باگ لاک‌اسکرین را ممکن می‌کرد. با استفاده از این روش می‌شد دسترسی محدودی به برخی اطلاعات دستگاه پیدا کرد. اطلاعاتی نظیر پیام‌های اپلیکیشن Messages و مخاطبان دفترچه تلفن.

آنطور که در آن زمان اعلام شد، در صورت اشتباه واردکردن رمز برای چندین بار، و صدازدن سیری پیش از واردکردن اشتباه رمز برای بار آخر، می‌شد از این دستیار صوتی برای دسترسی به تصاویر گالری و مخاطبان استفاده کرد. اگر چه قفل به طور کامل باز نمی‌شود و دسترسی به تمامی اپلیکیشن‌ها صورت نمی‌گیرد. اما با همین دو اپلیکیشن نیز می‌توان اطلاعات زیادی را از گوشی استخراج کرد.

اپل خوشبختانه سریعاً وارد عمل شده و این باگ را رفع کرده است.اپل خوشبختانه سریعاً وارد عمل شده و این باگ را رفع کرده است.آپدیت جدید که آی‌اواس را به نسخه‌ی ۹.۰.۲ ارتقا می‌دهد، این نقطه‌ی آسیب‌پذیر را رفع کرده و مانع از چنین دسترسی‌هایی می‌شود. در بخش تغییرات امنیتی آپدیت شب گذشته، به این موضوع اشاره شده و گفته شده است که آیفون ۴اس و مدل‌های بالاتر، آیپاد تاچ نسل پنجم و بالاتر، و آیپد دو و مدل‌های بالاتر از این مشکل مبرا شده‌اند.

 

آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location