سبد خرید خالی‌ست.
Wistron

نزدیک به دو هفته از ناآرامی‌های کارخانه تولید آیفون که شعبه‌ای از ویسترون در هند است می‌گذرد و حالا دولت این کشور اپل را مسئول مستقیم این موضوع می‌داند.

خبرگزاری Economic Times اعلام کرده که اپل پس از این رویداد بیاینه‌ای را منتشر کرده است و طی آن خواستار پیگیری موضوع و اتفاقات رخ داده در کارخانه ویسترون شده است. با این حال دولت هند اعلام کرده که طبق قانون این کشور، شرکت اپل مسئولیت اتفاقات رخ داده در ویسترون را دارد و باید این موضوع را پیگیری کند.

از طرف دیگر خبرگزاری رویترز طی گزارشی اعلام کرده که شرکت اپل پس از این رخداد تصمیم گرفته تا به صورت مستقیم به ناآرامی‌های ویسترون وارد شود و موضوع را بررسی کند. این شرکت در حال پیگیری عوامل و دلیل این ناآرامی‌ها است و در صورت پیدا شدن مقصرین اصلی با آن‌ها برخورد می‌کند.

تا پیش از این اپل در کارخانه‌های چینی شاهد برخی بدرفتاری‌ها با کارکنان دانشجو بود که پس از آن فرایند کاری خود را با پگاترون محدود کرد و این شرکت را به خاطر عدم داشتن رفتار با کارکنان خود به نوع جریمه کرده بود.

ناآرامی‌های ویسترون در هند به دو هفته پیش باز می‌گردد که طی آن کارکنان این کارخانه به دلیل عدم دریافت حقوق و دستمزد در کنار افزایش ساعت کاری بدون افزایش حقوق خود دست به اعتراض زدند و حتی برخی از ماشین‌های پارک شده در پارکینگ این کارخانه را تخریب کردند.

ویدیوهای دریافتی از این رویداد نشان دهنده به خشونت کشیده شدن و حتی درگیری کارکنان با پلیس بود و در نهایت اتفاقات ویسترون به تیتر خبرگزاری‌های مختلف تبدیل شد. این موضوع ممکن است برای خوش‌نامی شرکت اپل مضر باشد و همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل به صورت جدی این روند را پیگیری کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location