سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شرکت اپل در ماه سپتامبر 2020 از آیفون‌های جدید خود رونمایی نکرده و ظاهر و مشخصات آن‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال برخی از طراحان تصاویر مفهومی با توجه به شایعات تصاویر آیفون 12 پرو مکس طرح اصلی را ساخته‌اند.

در میان سازندگان تصاویر مفهومی، اکانت یوتیوبی ZoneofTech نیز یک ویدیوی 16 دقیقاً را منتشر کرده و طی آن به ظاهر احتمالی این تلفن‌های هوشمند، آیفون 12 پرو مکس طرح اصلی و ماکت‌های مربوط به آن پرداخته است.

آیفون 12 قرار است در چهار سایز مختلف طراحی و تولید شود که مدل اولیه و پایه آن قرار است با نمایشگر 4.7 اینچی و با نام آیفون 12 مینی طراحی و تولید شود. اما از طرف دیگر مدل میان رده این محصول که با عنوان «آیفون 12» و نمایشگر 6.1 اینچی تولید خواهد شد، احتمالاً دارای دوربین دوگانه یا سه گانه هستند و اپل در آن‌ها از ناچ یا همان بریدگی بالای نمایشگر کوچک‌تری استفاده می‌کند. 

این مسئله البته در مورد نسخه‌های رده بالای آیفون‌ها تا حدودی متفاوت است. تصاویر ماکت آیفون 12 پرو مکس طرح اصلی که در این ویدیو به نمایش در آمده نشان می‌دهد که شرکت اپل تصمیم به استفاده از دوربین دارای چهار لنز در مدل 6.7 اینچی آن دارد.

از طرف دیگر شرکت اپل در مدل میان رده که شامل آیفون 12 پرو می‌شود از دوربین سه گانه استفاده خواهد کرد و آن را با همان سایز آیفون 12 یعنی نمایشگر 6.1 اینچی آماده معرفی و عرضه به بازار خواهد کرد.

گفتنی است که این ویدیوها با وجود اینکه با توجه به شایعات مختلف ساخته شده‌اند، اما هنوز به طور دقیق اظهاراتی در مورد طراحی و نحوه کاربری ظاهری آیفون‌های جدید در سال 2020 نمی‌کنند و باید صبر کرد و دید که شرکت اپل چه تغییراتی را در این محصولات اعمال می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location