سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل یک هفته پس از آغاز انتشار فریم ویر 2D15 برای ایرپاد پرو این نسخه را برای فریم ویر ایرپاد نسل 2 نیز آماده عرضه کرده است.

بر این اساس فریم ویر ایرپاد نسل 2 از این پس نسخه 2A364 نبوده و به 2D15 ارتقا یافته است. کاربران از همین حالا ممکن است این نسخه را روی دستگاه‌های خود دریافت کرده باشند. گفتنی است که شرکت اپل هیچ اطلاعاتی در مورد تغییرات این نسخه از فریم ویر ایرپاد نسل 2 ارائه نداده است و معلوم نیست که این نسخه باعث چه تغییراتی در دستگاه‌های جدید می‌شود.

تا پیش از این و مشخصاً هفته گذشته شرکت اپل نسخه 2D15 فریم ویر را برای ایرپاد پرو آماده عرضه کرده بود که باعث می‌شد تا مشکلات مربوط به حذف نویز اکتیو برطرف شود. بسیاری از کاربران ایرپاد پرو که نسخه پیشین آپدیت فریم ویر را دریافت کرده بودند با مشکلات عدم فعال‌سازی حذف نویز فعال و موارد مشابه مواجه بودند که این مشکلات در آپدیت جدید برطرف شده است.

اما هنوز معلوم نیست که این نسخه جدید چه تغییراتی را در ایرپاد نسل 2 اعمال می‌کند و شرکت اپل نیز توضیحاتی در این مورد ارائه نداده است. در این نسخه احتمالا باگ‌های مربوط به اتصال‌های بی‌سیم برطرف شده است.

گفتنی است که شرکت اپل هیچ راه تائید شده‌ای را برای نصب یا توقف نصب فریم ویر ایرپاد در نظر نگرفته است و این به روز رسانی‌ها صرفاً به صورت خودکار روی دستگاه‌های نصب می‌شوند. ایرپاد پس از مدتی اتصال به آیفون همراه با اینترنت پر سرعت این به روز رسانی را دریافت می‌کند و روی دستگاه‌ها نصب می‌کند.

البته کاربران می‌توانند نسخه فریم ویر در حال استفاده خود را در زمان استفاده مشاهده کنند. برای این کار، کاربران می‌توانند وارد بخش Settings شده، زیر شاخه General و About را بزنند. از این طریق کاربران می‌توانند نسخه فریم ویر نصب شده روی ایرپاد را مشاهده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location