سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی گوگل را به ایجاد هراس امنیتی در میان کاربران تلفن‌های هوشمند آیفون متهم کرده است و اعلام کرده که گوگل بدون داشتن اطلاعات کافی، گزارش‌هایی در مورد حفره‌های امنیتی در آیفون‌ها را منتشر کرده است. 

هفته گذشته بود که شرکت گوگل اعلام کرد که یک حفره امنیتی در تلفنهای هوشمند آیفون باعث ایجاد دردسرهای بسیار زیادی برای کاربران شده است. این حفره امنیتی به ادعای گوگل باعث می‌شد تا برخی از وب‌سایت‌های مخرب که تعداد بازدید قابل‌توجهی دارند می‌توانند به اطلاعات کاربران شامل موقعیت مکانی، اطلاعات شخصی ذخیره شده در حساب آیکلاود و موارد دیگر دسترسی پیدا کنند.

شرکت اپل اعلام کرده که این حفره امنیتی 10 روز پیش از پیدا شدن از طرف موسسه‌های امنیتی، برطرف شده است و هیچ یک از تلفن‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل آی او اس در حال حاضر با این مشکل امنیتی مواجه نیستند. اپل با تکیه بر این مسئله گوگل را متهم به ایجاد هراس در میان کاربران تلفن‌های هوشمند آیفون متهم کرده است.

اپل همچنین اعلام کرده که وب‌سایت‌های مخرب در این زمینه کمتر از 10 مورد بوده‌اند که به دلیل ارائه محتوای غیرمعمول باعث ایجاد دردسرهای بسیار زیادی برای کاربران شده بودند که حالا این مشکلات به‌طور کامل برطرف شده‌اند. شرکت اپل اعلام کرده که مشکل یاد شده در اواخر ماه فوریه سال جاری میلادی کشف شده و آن را در مدت زمان 10 روز پس از کشف، برطرف کرده است. این در حالی است که گوگل به صورت کاملاً مغرضانه اقدام به انتشار اطلاعات مربوط به این حفره امنیتی دو ماه پس از کشف شدن آن کرده است.

در پایان اپل به کاربران خود اطمینان داده که هیچ یک از دستگاه‌های الکترونیکی و هوشمند این شرکت با حفره‌های امنیتی ویژه مواجه نیستند و کاربران می‌توانند به صورت بهینه از دستگاه‌های خود استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location