سبد خرید خالی‌ست.
3

در دو قسمت پیشین این مجموعه مطالب به بررسی نحوه برگزاری کنفرانس اپل در تاریخ نوزدهم شهریور 1398 پرداختیم. در بخش اول این مجموعه به تاریخ برگزاری و نحوه ارسال دعوت نامه این کنفرانس پرداختیم. در بخش دوم این مجموعه مطالب اعلام کردیم که نحوه برگزاری این رویداد، شامل مکان و افراد حاضر در آن می‌شدند.

 

عدم حضور جانی آیو در کنفرانس اپل

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی که کنفرانس امسال اپل با سال‌های دیگر دارد، احتمال عدم حضور جانی آیو در این کنفرانس است. جانی آیو در سال‌های گذشته هرگز به روی سن نمی‌آمد و هیچ توضیحی در مورد محصولات اپل به صورت زنده نمی‌داد. اما صدای او با همان لهجه انگلیسی در ویدیوهای معرفی محصولات اصلی شرکت اپل مورد استفاده قرار می‌گرفت. با این حال پیش بینی‌های امسال حاکی از آن است که صدای فرد دیگری برای توضیح ویدیویی محصولات جدید اپل مورد استفاده قرار خواهد گرفت و جانی آیو امسال حضور پیدا نخواهد کرد. البته این مسئله به صورت صد در صد نیست و ممکن است او به عنوان مهمان افتخاری در سالن حضور داشته باشد یا حتی صدای او برای ویدیوهای معرفی مورد استفاده قرار گیرد.

 

حضور استیو وزنیاک همانند سال‌های گذشته

هرچند که استیو وزنیاک دیگر در شرکت اپل هیچسمت خاصی ندارد، با این حال او هر ساله به عنوان مهمان افتخاری در مهم‌ترین رویداد هر ساله اپل شرکت می‌کند. بر این اساس پیش بینی می‌شود که او در سال جاری میلادی نیز در کنفرانس بزرگ اپل شرکت کند و شاهد معرفی محصولات جدید اپل از نزدیک باشد. هرچند که وزنیاک به عنوان یکی از هم بنیان گذاران اپل در طول چند سال گذشته انتقادات زیادی را در مورد اپل مطرح کرده است که باعث تیره شدن ارتباط او با مدیران اصلی اپل شده است.

برای ادامه مطالعه این مجموعه می‌توانید به بخش چهارم مطلب هر آنچه باید از کنفرانس اپل انتظار داشت مراجعه کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location