شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

در بررسی‌هایی که وب سایت ای فیکس ایت از آیفون XR کرده، مشخص شده است که اپل در تولید این تلفن هوشمند از باتری بزرگ‌تری نسبت به آیفون XS و XS Max استفاده کرده است.

این مسئله به معنای آن است که آیفون XS عمر باتری بیشتری نسبت به تلفن‌های هوشمند دیگر اپل دارد. ظرفیت باتری این تلفن هوشمند معادل 11.12 وات ساعت است. این در حالی است که ظرفیت باتری آیفون 8 معادل 10.28 وات ساعت و ظرفیت باتری آیفون 8 پلاس معادل 10.13 وات ساعت بوده است.

اپل در زمان معرفی آیفون XR اعلام کرده بود که این تلفن هوشمند یک ساعت و نیم بیشتر از آیفون 8 پلاس از لحاظ مصرف باتری دوم خواهد آورد. البته باید اشاره کرد که ظرفیت باتری آیفون XS Max معادل 12.8 وات ساعت است و بیشترین ظرفیت باتری در میان تمامی آیفون‌ها متعلق به این تلفن هوشمند است.

بزرگ شدن سایز باتری تنها دلیل افزایش طول عمر باتری آیفون‌های جدید نیست، بلکه اپل در تولید گوشی‌های جدید خود است تراشه 7 نانومتری A12 Bionic استفاده کرده است که علاوه بر افزایش میزان فرکانس پردازش، مصرف انرژی کمتری نسبت به تراشه‌های پیشین دارد. در حقیقت اپل با فقط به افزایش ظرفیت باتری اکتفا نکرده است و به طول کل دستگاه‌های جدید خود را بهینه‌تر از سال گذشته تولید کرده است.

از طرف دیگر، اپل با استفاده از تکنیک دو سلولی کردن باتری آیفون XS Max توانسته ظرفیت باتری و طول عمر مفید این تلفن هوشمند با استفاده از یک شارژ کامل را نیز افزایش دهد. البته اپل در تولید آیفون XS Max به دلیل سایز بزرگ‌تر با محدودیت کمتری مواجه بوده است و امکان تعبیه دو سلول مجزا را داشته است. با این حال در آیفون‌های دیگر، باتری به صورت تک سلولی تعبیه شده است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...