سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

تنها یک روز از شروع فرایند فروش جهانی آیفون XR گذشته است و حالا وب سایت آی فیکس ایت طبق رسم همیشگی خود اقدام به کالبد شکافی و بررسی این تلفن هوشمند کرده است.

در بررسی‌های اولیه با پرتوی ایکس، وب سایت آی فیکس ایت تصویری از داخل گوشی را به همراه قطعات اسمبل شده در آن را منتشر کرده است. روند باز کردن اولیه آیفون XR مانند تمامی آیفون‌های دیگر بوده و از بخش نمایشگر می‌توان آن‌ها را باز کرد. اپل در بستن بدنه آیفون XR از پیچ‌های پنج پره استاندارد استفاده کرده است تا به راحتی بتوان آن را باز کرد.

آی فیکس ایت اعلام کرده که پیچ‌های به کار رفته در آیفون XR هم رنگ بدنه آن نیست و به همین دلیل پیچ‌ها به راحتی به چشم میایند. این در حالی است که پیچ‌های به کار رفته در آیفون XS و XS Max هم رنگ با بدنه انتخاب شده بودند تا با ظاهر دستگاه سازگاری بهتری داشته باشند.

در بررسی‌های بعدی وب سایت آی فیکس ایت اعلام کرده که هیچ شواهدی مبنی بر مقاوم بودن دستگاه در برابر نفوذ آب و گرد و غبار پیدا نکرده است و معلوم نیست اپل با چه تکنیکی توانسته استاندارد IP67 را برای آن دریافت کند. این وب سایت همچنین اعلام کرده که آیفون XR از لحاظ بدنه و قطعات داخلی شباهت بسیار زیادی با آیفون 8 و 8 پلاس دارد و قطعات داخلی آن دقیقاً به همان سبک کنار یک دیگر چیده شده است. در حقیقت آیفون XR نسخه پیشرفته، بزرگ‌تر و مبتنی بر فیس آیدی آیفون 8 پلاس است که در آن دکمه هوم حذف شده و از طراحی نمایشگر بدون حاشیه استفاده شده است.

ظرفیت باتری آیفون XR معادل 11.16 وات ساعت است که تا حدودی نسبت به آیفون XS بیشتر بوده و مدت زمان بیشتری نسبت به پرچم‌دار آیفون‌های امسال دوام میاورد. آی فیکس ایت در نهایت امتیاز 6 از 10 را به تعمیر پذیری این تلفن هوشمند داده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location