سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 اپل به تازگی آیفون‌های جدید خود را رونمایی کرده است و حالا سیاست‌های حاکم بر روی قیمت آیفون XS یکی از خبرسازترین مواردی است که در مورد این محصولات وجود دارد.

به طور کل، کاربران ایرانی که تمایل به خرید این محصولات دارند، باید تحت تأثیر سه سیاست گذاری متفاوت محصول مورد نظر خود را خریداری کنند که در ادامه به تک تک آن‌ها خواهیم پرداخت. سیاست‌های تأثیر گذار روی قیمت آیفون XS شامل سیاست شرکت اپل، سیاست دولت آمریکا و همچنین سیاست‌های تأثیر گذار در بازار ایران است.

سیاست اپل در قیمت آیفون XS

 

قیمت آیفون XS بر اساس آنچه شرکت اپل اعلام کرده، هم قیمت پرچم‌دار آیفون‌های سال 2017 خواهد بود. بر همین اساس قیمت آیفون XS برابر 999 دلار خواهد بود که البته آپشن 512 گیگابایت در آن نیز باعث افزایش قیمت این گوشی‌ها خواهد شد.

سیاست دولت آمریکا در قیمت آیفون XS

 

دولت آمریکا به تازگی تصمیم گرفته است تا تعرفه مالیات دریافتی از محصولات تولید شده در کشور چین را افزایش دهد. این افزایش 25 درصدی تعرفه‌های مالیاتی ممکن است روی قیمت آیفون XS نیز تأثیر قابل توجهی بگذارد که البته پیش بینی‌ها حاکی از آن است که افزایش قیمت آیفون XS تنها مربوط به پارت نامبر LL/A خواهد بود و اپل نیازی به افزایش قیمت پارت نامبر دیگر کشورها ندارد.

سیاست‌های تأثیر گذار بر قیمت آیفون XS در بازار ایران

 

بدون شک، بازار ایران با توجه به اتفاقات مختلف اخیر نظیر نوسانات قیمت ارز و اجرایی شدن طرح رجیستری باعث افزایش قیمت آیفون XS خواهد شد. علاوه بر تمامی این موارد، همان‌طور که در مطالب پیشین نیز گفته شد، هیجانات بازار نیز روی قیمت آیفون XS در روزهای ابتدایی عرضه این محصول روی بازار تأثیر زیادی خواهد گذاشت. بر همین اساس، بدون هیچ شکی می‌توان گفت که قیمت آیفون ایکس در شرایط فعلی برای کاربران ایرانی چیزی بیش از 999 دلار خواهد بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location