سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که پس از معرفی آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس با آن مواجه هستند، بحث قیمت این محصولات است. به طور کل کاربران می‌خواهند بدانند که قیمت آیفون ایکس اس مکس و مدل کوچک‌تر آن در ایران چقدر است.

به طور کل، اپل قیمت آیفون ایکس اس را 999 دلار تعیین کرده است. البته این قیمت پایه محصول یاد شده است و با افزایش حجم ذخیره سازی قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند. از طرف دیگر، قیمت آیفون ایکس اس مکس صد دلار بالاتر از آیفون 5.8 اینچی 2018 است که نسخه 512 آن به 1449 دلار نیز می‌رسد.

به طور کل، آیفون ایکس اس معادل آیفون ایکس سال گذشته است و حالا قرار است با همان قیمت سال گذشته آماده عرضه به بازار شود. از طرفی وجود نسخه 6.5 اینچی این محصول باعث شده تا 100 دلار قیمت آن افزایش پیدا کند.

با توجه به قیمت دلار و مسائلی نظیر هزینه حمل و موارد دیگر، می‌توان حدس زد که ارزان قیمت‌ترین آیفون ایکس اس از 14 میلیون تومان در بازار ایران شروع شود و با افزایش حجم ذخیره سازی به قیمت آن اضافه شود. از طرف دیگر، گران‌ترین آیفون امسال شامل آیفون ایکس اس مک با ظرفیت 512 گیگابایت است که با قیمت 1449 دلار آماده عرضه به بازار جهانی شده است که احتمالاً در ایران معادل بیست و یک میلیون و نیم با احتساب هزینه حمل خواهد بود.

البته باید به یاد داشت که عرضه زود هنگام این محصول در بازار ایران که در ابتدا به صورت مسافری وارد کشور می‌شود به دلیل هیجانات ابتدایی بازار، ممکن است باعث افزایش قیمت موقت این محصول شود. بر همین اساس، قیمت آیفون ایکس اس مکس در بازار ایران پتانسیل گذر از مرز 50 میلیون تومان را در هفته‌های اول ورود به بازار ایران خواهد داشت.

 آپدیت 31 شهریور 97

آیفون XS و آیفون XS Max هم اکنون برای خرید و فروش در بازار ایران آماده شده است. قیمت این محصولات از حدود 25 میلیون تومان شروع میشود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

6 کامنت

یه نمه ارزونه طالب خودشو نداره گرون ترش کنن لاکچری تر میشه بیشتر میخرن???

  Attachments
  1. امیر

به یورو که گرونتره

  Attachments
  1. Sakineh Atayee

داداش من اگه ۲۶ملیون داشتم میرفتم المان عشق میکردم?????

  Attachments
  1. Abolfazl Rezai

ما هیچ ما نگاه...

  Attachments
  1. nik

الان دقیقا چی ایفون جدید ارزون ترخ داداش اگه 21 ملیون داشتی که میرفتی 206 سال 89 میخریدی..باتوجه به قیمت دلار اگه برگرده شاید 15 ملیون برسه

  Attachments
  1. محب مهدی فقانی

چقدر ارزون!

  Attachments
  1. استیو‌
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location