سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اپل در جریان کنفرانس سه روز پیش خود از اپل واچ سری 4 رونمایی کرد و در ادامه آن اعلام کرد که این ساعت هوشمند مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا را دریافت کرده است.

در این میان، بسیاری از کاربران و خریداران در مورد مجوز صادر شده برای اپل واچ سری 4 و همچنین دلیل اینکه چرا به این ساعت هوشمند چنین مجوزی داده شده اطلاعات دقیقی ندارد. در ادامه به علت و توضیح مجوز صادر شده برای اپل سری 4 خواهیم پرداخت.

اپل در جریان معرفی اپل واچ سری4 به دو قابلیت سلامتی بسیار مهم در این ساعت هوشمند پرداخت. اپل واچ جدید می‌تواند از طریق قابلیت EKG یا همان الکتروکاردیوگراف نوار قلب کاربر را به صورت لحظه‌ای به ثبت برساند. علاوه بر این، اپل واچ جدید می‌تواند مشکلات مربوط به آریتمی قلب را از طریق نوتیفیکیشن‌ها به اطلاع کاربران برساند.

در توضیحات مجوز صادر شده از سازمان غذا و داروی آمریکا، آمده است که قابلیت‌های سلامتی اپل واچ سری 4 برای استفاده افراد زیر 22 سال و همچنین افرادی که اختلالات مربوط به فیبرالاسیون دهلیزی و آریتمی قلب در آن‌ها احراز شده است، مناسب نخواهد بود.

در حقیقت قابلیت‌های سلامتی این ساعت هوشمند برای کاربرانی که بیش از 22 سال سن دارند و هنوز هیچ بیماری قلبی در آن‌ها احراز نشده است مناسب است تا بتوانند از طریق آن به صورت زودهنگام مشکلات مربوط به بیماری را تشخیص دهند. علاوه بر این، اپل تأکید کرده که این قابلیت‌های سلامتی نباید جایگزین روش‌های سنتی برای معاینه و معالجه قرار گیرد.

در کنار محتوای مجوز صادر شده، باید گفت که اپل واچ سری 4 دارای تأییدیه سازمان غذا و دارو نیست و فقط مجوز سطح 2 را دریافت کرده است. سازمان FDA دارای دو سطح مجوز و یک سطح تأییدیه است. بر همین اساس، بسیاری از کالاها و محصولات سلامتی تنها مجوزهای سطح 1 و 2 را برای فعالیت در بازار آمریکا دریافت می‌کنند و تنها در مواردی خاص FDA تأییدیه سطح سه را به آن‌ها می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location