سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شب گذشته اپل در جریان کنفرانس دوازدهم سپتامبر 2018 از اپل واچ سری 4 با یک قابلیت ویژه و منحصر به فرد رونمایی کرد.

قابلیت ECG یا همان ردیابی و ثبت نوار قلب قابلیتی سلامتی است که اپل از طریق تعبیه یک سنسور در دیجیتال کراون آن را در سری جدید ساعت‌های هوشمند خود قرار داده است. این قابلیت باوجود اینکه برای بسیاری از افراد بسیار کاربردی است و می‌تواند جان آن‌ها را نجات دهد، با این حال اپل اعلام کرده که این قابلیت محدود به کشور آمریکا خواهد بود.

بر اساس بخش معرفی اپل واچ سری 4 در وب سایت رسمی شرکت اپل، فایلت الکتروکاردیوگرام در اواخر سال 2018 برای کاربران آمریکایی ارائه شود. این مسئله به آن معنا است که قابلیت یاد شده هم‌زمان با عرضه اپل واچ سری 4 آماده ارائه به کاربران نخواهد شد.

علاوه بر این، اپل اعلام کرده است که این قابلیت به طور کامل محدود به آمریکا خواهد بود و بعدها قرار است برای انگلستان و کانادا نیز آماده عرضه شود. اپل البته هیچ اطلاعاتی در زمینه ارائه قابلیت ثبت نوار قلب یا همان الکتروکاردیوگرام در کشورهای دیگر ارائه نداده است و معلوم نیست این قابلیت چه زمانی برای کاربران دیگر کشورها به صورت عمومی آماده ارائه می‌شود.

قابلیت جدید ای سی جی در اپل واچ سری 4 به کاربران اجازه می‌دهد تا با قرار دادن انگشت دست مخالف روی دیجیتال کراون، پس مدت 30 ثانیه نحوه رفتار و حرکات و ضربان قلب را زیر نظر بگیرند و از طریق آن از بیماری‌های احتمالی و نهفته قلبی و عروقی پیشگیری کنند.

گفتنی است که اپل برای ارائه این قابلیت توانسته تأییدیه اف دی ای یا همان سازمان غذا و داروی آمریکا را برای اپل واچ سری 4 تهیه کند. این قابلیت باعث می‌شود تا مشکلات مربوط به آریتمی قلب و فیبرالاسیون دهلیزی به صورت سریع‌تر تشخیص داده شوند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location