سبد خرید خالی‌ست.

قرعه کشی کنفرانس 2018 اپل

قرعه‌کشی اپل اِن‌آی‌سی

همزمان با کنفرانس ویژه خبری اپل

اسپانسر قرعه‌کشی

گیفت کارت استور

تخصصی ترین مرکز فروش گیفت کارت در ایران

ما در گیفت کارت اِستور تنها یک هدف داریم و آن هدف تنها ایجاد یک وبسایت کامل، راحت و مطمئن برای شما کاربران عزیز میباشد. که بتواند به تنهایی تمامی نیاز های مربوطه شما اعم از آموزش، اطلاع رسانی و همچنین امکان خرید محصولات جدید با بهترین قیمت را برآورده سازد.

شرایط شرکت در قرعه کشی

امسال نیز همزمان با مراسم رونمایی از نسل بعدی آیفون‌ها، اِن آی سی برای کاربران وفادار خود و همچنین کاربران جدید وبسایت برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است. قرعه کشی امسال ما با همکاری وبسایت گیفت کارت استور که یکی از زیر مجموعه های اپل ان آی سی می باشد برگزار می گردد . کلیه کاربرانی که از روزچهارشنبه ۲۱ شهریور ماه تا ساعت 12 شب روز شنبه ۲۴ شهریور ماه در وبسایت گیفت کارت استور ثبت نام نمایند در این قرعه کشی شرکت داده خواهند شد . در روزیکشنبه ۲۵ شهریورماه به قید قرعه از بین تمامی شرکت کنندگان 7 نفر برنده خوش شانس انتخاب خواهد شد . 1 عدد گیفت کارت اپل 100 دلاری ، 2 عدد گیفت کارت پلی استیشن 50 دلاری و 4 عدد گیفت کارت گوگل پلی 25 دلاری جوایز قرعه کشی می باشند.

ورود به سایت قرعه کشی برندگان قرعه‌کشی سال قبل
شرایط و ضوابط

این مراسم و قرعه‌کشی و جوایز آن هیچ شرایط و ضوابط خاص، سخت یا پیچیده‌ای ندارد. تنها نکته قابل ذکر تکمیل کامل اطلاعات هنگام ثبت نام (کاربران جدید)است، چرا که تنها راه ارتباطی ما با شما عزیزان از طریق اطلاعات کاربری است که شما در اکانت خود ثبت کرده اید.