offcanvas menu pos

مرجع تخصصی خدمات و محصولات اپل
سبد خرید خالی‌ست.

قرعه کشی اپل اِن آی سی | کنفرانس 2017

قرعه‌کشی بزرگ اِن آی سی

امسال نیز همزمان با مراسم رونمایی از نسل بعدی آیفون‌ها، اِن آی سی برای کاربران وفادار خود و همچنین کاربران جدید وبسایت برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته است. کمتر از 30 دقیقه پس از شروع کنفرانس و آغاز همزمان پوشش زنده اِن آی سی از کنفرانس صفحه نظرسنجی برای کلیه کاربران فعال خواهد شد. کاربران همیشگی اِن آی سی و همچنین کاربران مهمان میتوانند بلافاصله در نظر سنجی شرکت کرده و پاسخ سوالات نظر سنجی را با اکانت کاربری خود ثبت نمایند. پس از پایان مراسم و همچنین اتمام زمان شرکت در نظر سنجی به قید قرعه از بین تمامی شرکت کنندگان در نظرسنجی 3 نفر برنده خوش شانس یک آیفون 7 با حجم 128گیگابایت و 2 عدد اپل واچ سری 1 بند مید نایت اسپورت خواهند شد. جدا از این به پاس قدردانی از تمامی عزیزانی که در اولین پوشش زنده اِن آی سی از کنفرانس اپل ما را همراهی کرده اند کلیه کاربرانی که در زمان آغاز نظرسنجی تا پایان مهلت شرکت در نظر سنجی در سایت ثبت‌نام کرده اند، 20 آی بُن که معادل 20,000 تومان تخفیف در خرید از وبسایت اپل اِن آی سی میباشد دریافت خواهند کرد.

شرکت در نظر سنجی و قرعه کشی به دلیل وجود افت سرعت در زمان برگزاری کنفرانس و اعطای فرصت به همه کاربران جهت استفاده از این فرصت تا روز یک شنبه تمدید شد!‌

اسپانسر قرعه‌کشی MediaPardazesh-Logo-2 قرعه کشی اپل اِن آی سی | کنفرانس 2017 نماینده رسمی واردات محصولات اپل در ایران

شرکت مدیا پردازش با سابقه 15سال فعالیت خوشنام و موفق در واردات و توزیع تـجهیزات رایـانه ای ایران، در سال 1389با اتخاذ رویکردی نوین و بکارگیری نیروی انسانی متخصص و با تجربه، وارد بازار گوشی های تلفن همراه شد و بر اساس آمار گمرک ایران، در حال حاضر بزرگترین وارد کننده و توزیع کننده قانونی تلفن همراه در کشور می باشد. هم اکنون مدیا پردازش نمایندگی رسمی و مجاز فروش سه برند جهانی تلفن همراه: HUAWEI, LGو APPLE را در اختیار دارد. شرکت مدیا پردازش برنامه های بسیار گسترده ای برای ارتقای فروش و خدمات پس از فروش محصولات اپل دارد و در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز، 20 نمایندگی خدمات فعال در سراسر ایران افتتاح کرده است. شایان ذکر است که ضمانت خدمات محصولات اپل مدیا پردازش 18 ماه بوده که در یک سال اول شامل ضمانت تعویض می شود.

هدایا و جوایز
معرفی برندگان خوش‌شانس

قرعه‌کشی طبق برنامه اعلام شده به صورت لایو در پیج اینستاگرام اپل اِن آی سی راس ساعت 15:00 روز یک شنبه 26ام شهریور ماه 1396 انجام شد. و سه کاربر خوش شانس زیر برنده جایزه ارزنده این مراسم که با همکاری شرکت مدیا پردازش برگزار شده بود شدند. تبریک میگیم به همه کاربران عزیز و برندگان گرامی و تشکر میکنیم از کلیه شما عزیزانی که در اولین پوشش زنده اِن آی سی از کنفرانس اپل ما را همراهی کردید.

Winners-1 قرعه کشی اپل اِن آی سی | کنفرانس 2017
محسن رویانی‌نژاد آیفون 7 - 128 گیگابایت
Winners-2 قرعه کشی اپل اِن آی سی | کنفرانس 2017
شاهین میرمطلبی اپل واچ اسپورت
Winners-3 قرعه کشی اپل اِن آی سی | کنفرانس 2017
کوروش چایچی اپل واچ اسپورت
ویدیو مراسم قرعه‌کشی

آن دسته از عزیزانی که به هر دلیلی موفق به تماشای لایو اینستاگرام و مراسم اعلام برندگان این قرعه کشی در پیج اینستاگرام مجموعه نشدند میتوانند ویدیو این مراسم را در زیر تماشا کنند.

شرایط و ضوابط

این مراسم و قرعه‌کشی و جوایز آن هیچ شرایط و ضوابط خاص، سخت یا پیچیده‌ای ندارد. در این جشنواره همه برنده‌اند، فقط سه نفر از بقیه خوش‌شانس‌تر خواهند بود. تنها نکته قابل ذکر تکمیل کامل اطلاعات هنگام ثبت نام (کاربران جدید) و همچنین بررسی و تصحیح اطلاعات کاربری از پنل کاربری ( کاربران وفادار و قدیمی ) است، چرا که تنها راه ارتباطی ما با شما عزیزان از طریق اطلاعات کاربری است که شما در اکانت خود ثبت کرده اید.