مک استودیو M5 Ultra (64C-30C) ظرفیت 1/96 ترابایت مدل 2026

Apple Mac Studio M5 Ultra (30C-64C) 96GB/1TB 2026

    Apple Mac Studio M5 Ultra (30C-64C) 96GB/1TB 2026

    برند: اپل
    امتیاز :
    4.8   از   122
    دسته بندی : مک استودیو
    قیمت دلاری : 5499$

    • Apple Mac Studio M5 Ultra (30C-64C) 96GB/1TB 2026
      مدل:
      MHL74
      ناموجود
    انتخاب گارانتی
    تکمیل سبد خرید
    مک استودیو M5 Ultra مدل 2026 ظرفیت 1TB/96GB از CPU سی‌هسته‌ای، GPU شصت‌وچهارهسته‌ای، Neural Engine سی‌ودوهسته‌ای و حافظه یکپارچه 96GB با پهنای باند 1.2TB/s بهره می‌گیرد. شش پورت Thunderbolt 5، Wi-Fi 7، Ethernet ده گیگابیتی و پشتیبانی از هشت نمایشگر، این مدل را برای رندر، تدوین 8K، توسعه نرم‌افزار و پردازش AI آماده می‌کنند.
    • Apple Mac Studio M5 Ultra (30C-64C) 96GB/1TB 2026
    • MHL74 /   Silver | MHL74 /   Silver / 18 Month
    • ارسال و تحویل ارسال در تهران با پیک موتوری تا یک روز کاری و دیگر استان ها از طریق پست در 2 الی 3 روز کاری
    • تحویل حضوری امکان انتخاب تحویل حضوری در محل شرکت در تهران
    • ضمانت بازگشت کالا امکان برگشت کالا با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمب کالا باز نشده باشد. (مشاهده قوانین)
    مک استودیو M5 Ultra مدل 2026 با CPU 30 هسته‌ای، GPU 64 هسته‌ای، حافظه یکپارچه 96GB و SSD یک ترابایتی برای رندر، تدوین 8K، توسعه نرم‌افزار و پردازش هوش مصنوعی قدرت بالایی دارد. Thunderbolt 5، Wi-Fi 7، Bluetooth 6، Ethernet ده گیگابیتی و پشتیبانی از 8 نمایشگر، این دسکتاپ را برای استودیوها و ورک‌فلوهای سنگین کامل می‌کنند.
    سوالی در رابطه با خرید این محصول دارید؟
    با کارشناسان ما در تماس باشید.

    محتویات درون جعبه

    مک استودیو
    مک استودیو
    کابل برق
    کابل برق
    بروشور
    بروشور

    توضیحات

    مک استودیو M5 Ultra (64C-30C) مدل 2026؛ نهایت قدرت در یک دسکتاپ استثنایی

    مک استودیو M5 Ultra مدل 2026 برای کاربرانی ساخته نشده که تنها یک کامپیوتر رومیزی سریع می‌خواهند؛ این مدل یک ایستگاه کاری قدرتمند برای رندر سه‌بعدی، تدوین ویدئوهای سنگین، توسعه نرم‌افزار، محاسبات علمی و اجرای مدل‌های پیشرفته هوش مصنوعی در اختیار متخصصان قرار می‌دهد. کانفیگ پایه M5 Ultra از CPU سی‌هسته‌ای، GPU شصت‌وچهارهسته‌ای، حافظه یکپارچه 96GB و SSD با ظرفیت 1TB استفاده می‌کند.

    تراشه M5 Ultra قدرت دو تراشه M5 Max را در قالب یک SoC واحد ترکیب می‌کند. در نتیجه، کاربر به تعداد بسیار زیادی هسته پردازشی، پهنای باند حافظه 1.2TB/s، موتور عصبی 32 هسته‌ای و مجموعه‌ای از موتورهای اختصاصی پردازش ویدئو دسترسی دارد.

    تراشه M5 Ultra؛ قدرت دو M5 Max در یک سیستم

    M5 Ultra دو تراشه M5 Max را در قالب یک سیستم روی تراشه یا SoC ترکیب می‌کند. اصطلاح SoC به ساختاری اشاره دارد که CPU، GPU، موتورهای پردازشی، حافظه و بخش‌های کلیدی سیستم را در یک معماری یکپارچه کنار هم قرار می‌دهد.

    نسخه پایه این تراشه CPU سی‌هسته‌ای دارد که 10 هسته Super و 20 هسته Performance را در خود جای می‌دهد. M5 Ultra همچنین از GPU شصت‌وچهارهسته‌ای، Neural Accelerators و Neural Engine سی‌ودوهسته‌ای بهره می‌گیرد.

    کاربرانی که توان بیشتری نیاز دارند، می‌توانند کانفیگ بالاتر M5 Ultra با CPU سی‌وشش‌هسته‌ای و GPU هشتادهسته‌ای را انتخاب کنند. پهنای باند حافظه در این خانواده به 1.2TB/s می‌رسد و انتقال سریع حجم بالایی از داده را میان واحدهای پردازشی امکان‌پذیر می‌کند.

    عملکرد پردازنده برای محاسبات سنگین و چندرشته‌ای

    تعداد زیاد هسته‌های CPU، مک استودیو M5 Ultra مدل 2026 را برای پروژه‌هایی مناسب می‌کند که پردازش موازی نقش مهمی در آن‌ها دارد. توسعه‌دهندگان می‌توانند پروژه‌های بزرگ را کامپایل کنند، مهندسان محاسبات پیچیده را اجرا کنند و متخصصان تولید محتوا چندین وظیفه سنگین را همزمان پیش ببرند.

    عملکرد چندرشته‌ای M5 Ultra در برخی پردازش‌ها تا 2.4 برابر M1 Ultra افزایش پیدا می‌کند. چنین سطحی از توان پردازشی در پروژه‌های کامپایل، شبیه‌سازی، تحلیل داده و رندرهای طولانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

    GPU شصت‌وچهارهسته‌ای برای رندر، گرافیک و پردازش AI

    کانفیگ پایه مک استودیو M5 Ultra یک GPU شصت‌وچهارهسته‌ای در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این واحد گرافیکی علاوه بر پردازش سه‌بعدی و محتوای ویدئویی، شتاب‌دهنده‌های عصبی را برای اجرای سریع‌تر وظایف هوش مصنوعی در اختیار نرم‌افزارها قرار می‌دهد.

    موتور Ray Tracing نسل سوم نیز محاسبات نور، سایه و بازتاب را در محتوای سه‌بعدی سرعت می‌بخشد. M5 Ultra در برخی پردازش‌های گرافیکی تا 4.7 برابر عملکرد سریع‌تر از M1 Ultra ارائه می‌کند.

    در بازی Cyberpunk 2077: Ultimate Edition همراه با Ray Tracing نیز M5 Ultra تا 1.8 برابر عملکرد سریع‌تر از M3 Ultra ثبت می‌کند. این قابلیت تنها برای بازی اهمیت ندارد و نرم‌افزارهای حرفه‌ای سه‌بعدی نیز می‌توانند از توان Ray Tracing سخت‌افزاری استفاده کنند.

    حافظه یکپارچه 96GB با پهنای باند 1.2TB/s

    این کانفیگ 96GB حافظه Unified Memory دارد. معماری حافظه یکپارچه به CPU، GPU و موتورهای پردازشی اجازه می‌دهد از یک فضای حافظه مشترک استفاده کنند و در نتیجه داده‌ها سریع‌تر میان بخش‌های مختلف سیستم جریان پیدا کنند.

    پهنای باند 1.2TB/s یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های M5 Ultra به شمار می‌آید. این پهنای باند در کار با مدل‌های بزرگ هوش مصنوعی، فایل‌های ویدئویی سنگین، پروژه‌های سه‌بعدی و مجموعه داده‌های حجیم اهمیت زیادی دارد.

    کانفیگ M5 Ultra با CPU سی‌وشش‌هسته‌ای و GPU هشتادهسته‌ای گزینه‌های حافظه 256GB و 512GB را نیز در اختیار کاربران حرفه‌ای قرار می‌دهد. این ظرفیت‌های بالا امکان اجرای مدل‌ها و پروژه‌هایی را فراهم می‌کنند که حافظه بسیار زیادی نیاز دارند.

    SSD یک ترابایتی برای پروژه‌های حرفه‌ای

    نسخه پایه مک استودیو M5 Ultra مدل 2026 از SSD با ظرفیت 1TB استفاده می‌کند. این ظرفیت فضای مناسبی برای سیستم‌عامل، برنامه‌های حرفه‌ای، پروژه‌های فعال و بخشی از آرشیوهای کاری فراهم می‌کند.

    کاربر می‌تواند در کانفیگ‌های دیگر ظرفیت داخلی را به 2TB، 4TB، 8TB یا 16TB افزایش دهد. همچنین Thunderbolt 5 امکان اتصال حافظه‌های خارجی بسیار سریع را برای آرشیو و پروژه‌های حجیم فراهم می‌کند.

    موتورهای Media Engine برای تدوین حرفه‌ای 8K

    M5 Ultra مجموعه گسترده‌ای از موتورهای سخت‌افزاری پردازش رسانه را در اختیار تدوینگران قرار می‌دهد. این مجموعه از H.264، HEVC، ProRes و ProRes RAW در سطح سخت‌افزار پشتیبانی می‌کند.

    تراشه M5 Ultra دو موتور Video Decode، چهار موتور Video Encode و چهار موتور Encode و Decode اختصاصی ProRes دارد. همچنین موتور AV1 Decode امکان پردازش این کدک ویدئویی را فراهم می‌کند.

    M5 Ultra می‌تواند به‌صورت همزمان تا 33 استریم ویدئوی 8K ProRes 422 با نرخ 30fps را پخش کند. این توان برای تدوین چنددوربینه، Color Grading، ترکیب چند لایه 8K و تولید محتوای حرفه‌ای اهمیت زیادی دارد.

    توان بالای M5 Ultra در پردازش هوش مصنوعی

    مک استودیو M5 Ultra مجموعه‌ای از واحدهای سخت‌افزاری را برای اجرای وظایف هوش مصنوعی در اختیار نرم‌افزارها قرار می‌دهد. Neural Engine سی‌ودوهسته‌ای و Neural Accelerators داخل GPU، پردازش مدل‌های AI را بدون اتکا دائمی به فضای ابری سرعت می‌بخشند.

    کاربر می‌تواند مدل‌های زبانی بزرگی مانند Gemma، Kimi و Mistral را به‌صورت محلی اجرا کند. نرم‌افزارهایی مانند LM Studio Bionic نیز محیط لازم را برای اجرای چنین مدل‌هایی روی خود دستگاه فراهم می‌کنند.

    اصطلاح LLM یا Large Language Model به مدل‌های زبانی بزرگی اشاره دارد که حجم عظیمی از داده‌های متنی را پردازش می‌کنند. حافظه یکپارچه بسیار زیاد M5 Ultra امکان اجرای مدل‌هایی را فراهم می‌کند که به حافظه و توان پردازشی قابل توجهی نیاز دارند.

    تولید تصویر و ساخت گردش‌کارهای AI روی دستگاه

    M5 Ultra علاوه بر مدل‌های متنی، اجرای مدل‌های تولید تصویر مانند Stable Diffusion و FLUX را نیز پشتیبانی می‌کند. کاربر می‌تواند از برنامه‌هایی مانند Draw Things برای تولید تصاویر مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کند.

    محیط‌های حرفه‌ای همچنین می‌توانند چند ایستگاه هوش مصنوعی را از طریق ابزار exo به یکدیگر متصل کنند. پردازش خوشه‌ای یا Clustered Compute منابع چند سیستم را برای اجرای یک وظیفه مشترک در کنار هم قرار می‌دهد.

    این معماری در پردازش توزیع‌شده AI می‌تواند تا 3 برابر استنتاج سریع‌تر فراهم کند. Thunderbolt 5 نیز ارتباط کم‌تأخیر و پرسرعت میان تجهیزات سازگار را تقویت می‌کند.

    عملکرد M5 Ultra در نرم‌افزارهای تخصصی

    توان M5 Ultra تنها به مشخصات سخت‌افزاری محدود نمی‌ماند و نتایج ارائه‌شده برای نرم‌افزارهای تخصصی نیز اختلاف قابل توجهی را نشان می‌دهند.

    • پردازش اولین توکن در LM Studio: تا 9.8x سریع‌تر از M1 Ultra و 2.4x سریع‌تر از M3 Ultra
    • آموزش CopyCat ML در Foundry Nuke: تا 15.4x سریع‌تر از M1 Ultra و 4.6x سریع‌تر از M3 Ultra
    • Basecalling در Oxford Nanopore MinKNOW: تا 3.3x سریع‌تر از M1 Ultra و 1.6x سریع‌تر از M3 Ultra
    • تولید تصویر از متن: تا 8.2x سریع‌تر از M1 Ultra و 1.9x سریع‌تر از M3 Ultra
    • رندر در Redshift: تا 4.7x سریع‌تر از M1 Ultra و 2.8x سریع‌تر از M3 Ultra
    • Build پروژه در Xcode: تا 2.4x سریع‌تر از M1 Ultra و 1.8x سریع‌تر از M3 Ultra
    • اجرای Cyberpunk 2077 با Ray Tracing: تا 1.8x سریع‌تر از M3 Ultra

    این نتایج دامنه استفاده از مک استودیو M5 Ultra را از تولید تصویر و رندر سه‌بعدی تا توسعه نرم‌افزار، زیست‌محاسبات و آموزش مدل‌های Machine Learning گسترش می‌دهند.

    پشتیبانی از حداکثر 8 نمایشگر خارجی

    یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های M5 Ultra با M5 Max به تعداد نمایشگرهای قابل اتصال مربوط می‌شود. مک استودیو M5 Ultra می‌تواند حداکثر 8 نمایشگر خارجی را از ترکیب پورت‌های Thunderbolt و HDMI مدیریت کند.

    در چینش هشت‌نمایشگره، هر نمایشگر می‌تواند وضوح تا 6K با نرخ 60Hz یا وضوح 4K با نرخ حداکثر 165Hz داشته باشد. این ظرفیت برای اتاق‌های کنترل، استودیوهای تدوین، میزهای معاملاتی و محیط‌های تولید محتوای چندنمایشگره کاربرد زیادی دارد.

    کاربر همچنین می‌تواند تا چهار نمایشگر با وضوح 8K در 60Hz، 5K در 120Hz یا 4K در 240Hz به سیستم متصل کند. یک پورت Thunderbolt نیز امکان مدیریت حداکثر چهار نمایشگر خارجی را فراهم می‌کند.

    پورت‌های Thunderbolt 5 از DisplayPort 2.1، HDR، VRR و صدای چندکاناله پشتیبانی می‌کنند. VRR نرخ نوسازی نمایشگر را با نرخ تولید فریم هماهنگ می‌کند و تجربه روان‌تری در محتوای سازگار ایجاد می‌کند.

    برای اطلاعات بیشتر درباره ترکیب نمایشگرها می‌توانید راهنمای اتصال نمایشگر به Mac را بررسی کنید.

    شش پورت Thunderbolt 5 در نسخه M5 Ultra

    مک استودیو M5 Ultra چهار پورت Thunderbolt 5 در قسمت پشت و دو پورت Thunderbolt 5 در قسمت جلو دارد. هر یک از این رابط‌ها می‌توانند پهنای باندی تا 120Gb/s در اختیار تجهیزات سازگار قرار دهند.

    Thunderbolt 5 از USB 4، USB 3 و DisplayPort 2.1 نیز پشتیبانی می‌کند. این رابط برای حافظه‌های خارجی پرسرعت، نمایشگرهای حرفه‌ای، شاسی توسعه PCIe، پردازش خوشه‌ای و اتصال زنجیره‌ای تجهیزات کاربرد دارد.

    پشتیبانی از PCI Express از طریق شاسی خارجی نیز امکان گسترش تجهیزات استودیویی و حرفه‌ای را فراهم می‌کند. چنین قابلیتی برای کاربرانی اهمیت دارد که تجهیزات تخصصی خود را خارج از بدنه کامپیوتر مدیریت می‌کنند.

    پورت‌های کامل برای یک استودیوی حرفه‌ای

    قسمت پشت مک استودیو چهار Thunderbolt 5، دو USB-A، یک HDMI 2.1، یک Ethernet ده گیگابیتی و یک جک هدفون 3.5 میلی‌متری دارد. دو پورت USB-A سرعت حداکثر 5Gb/s را در اختیار تجهیزات سازگار قرار می‌دهند.

    در قسمت جلو نیز دو پورت Thunderbolt 5 با سرعت حداکثر 120Gb/s و یک کارت‌خوان SDXC با استاندارد UHS-II قرار دارند. این ترکیب اتصال مستقیم کارت حافظه دوربین، حافظه‌های پرسرعت و تجهیزات حرفه‌ای را ساده می‌کند.

    Wi-Fi 7، Bluetooth 6 و شبکه 10Gb Ethernet

    تراشه Apple N1 ارتباطات بی‌سیم مک استودیو M5 Ultra را مدیریت می‌کند. این سیستم از Wi-Fi 7 با استاندارد 802.11be، Bluetooth 6 و فناوری Thread پشتیبانی می‌کند.

    پورت Ethernet نیز سرعت‌های 1Gb، 2.5Gb، 5Gb و 10Gb را از طریق کانکتور RJ-45 در اختیار کاربر قرار می‌دهد. انتقال پروژه‌های چندصد گیگابایتی روی شبکه‌های حرفه‌ای با چنین ارتباطی سرعت بیشتری پیدا می‌کند.

    بدنه کوچک در کنار سخت‌افزار بسیار قدرتمند

    مک استودیو M5 Ultra تنها 19.7 سانتی‌متر عرض، 19.7 سانتی‌متر عمق و 9.5 سانتی‌متر ارتفاع دارد. این ابعاد امکان قرار دادن دستگاه زیر بسیاری از نمایشگرها یا در کنار تجهیزات استودیویی را فراهم می‌کنند.

    نسخه M5 Ultra حدود 3.6 کیلوگرم وزن دارد. سیستم حرارتی داخلی نیز گرمای پردازنده را هنگام رندرهای طولانی، محاسبات سنگین و پردازش‌های AI مدیریت می‌کند و سطح صدای دستگاه را پایین نگه می‌دارد.

    Apple Intelligence و اجرای هوش مصنوعی با تمرکز بر حریم خصوصی

    Apple Intelligence قابلیت‌های هوش مصنوعی را به برنامه‌ها و تجربه روزمره macOS اضافه می‌کند. ابزارهای نوشتاری، Visual Intelligence و قابلیت‌های مرتبط با Siri AI می‌توانند در جست‌وجوی اطلاعات، مدیریت محتوا و انجام کارهای روزمره به کاربر کمک کنند.

    پردازش روی دستگاه امکان اجرای بخش قابل توجهی از وظایف AI را بدون ارسال دائمی اطلاعات به سرورهای خارجی فراهم می‌کند. Private Cloud Compute نیز برای وظایفی که مدل‌های بزرگ‌تر نیاز دارند، زیرساخت محاسباتی خصوصی را در اختیار سیستم قرار می‌دهد.

    اطلاعات تکمیلی را می‌توانید در صفحه Apple Intelligence مشاهده کنید.

    macOS و اکوسیستم نرم‌افزارهای حرفه‌ای

    macOS از معماری Apple Silicon و توان گرافیکی، حافظه یکپارچه و قابلیت‌های Machine Learning تراشه M5 Ultra استفاده می‌کند. نرم‌افزارهایی مانند Final Cut Pro، DaVinci Resolve، Adobe Photoshop، Adobe Premiere، Xcode، Unity و Maxon Redshift می‌توانند از منابع این سیستم در گردش‌کارهای حرفه‌ای استفاده کنند.

    قابلیت‌هایی مانند iPhone Mirroring، Sidecar و Window Tiling نیز مدیریت چند دستگاه و چند پنجره را آسان‌تر می‌کنند. برای بررسی امکانات سیستم‌عامل می‌توانید صفحه macOS را مطالعه کنید.

    سیستم صوتی و خروجی حرفه‌ای صدا

    مک استودیو M5 Ultra یک اسپیکر داخلی و جک هدفون 3.5 میلی‌متری دارد. خروجی هدفون از مدل‌های High-Impedance پشتیبانی می‌کند و اتصال HDMI نیز صدای چندکاناله را به تجهیزات سازگار انتقال می‌دهد.

    این ویژگی‌ها امکان اتصال مستقیم هدفون‌های حرفه‌ای، نمایشگرها و سیستم‌های صوتی چندکاناله را فراهم می‌کنند.

    جمع‌بندی

    مک استودیو M5 Ultra مدل 2026 ظرفیت 1TB/96GB ترکیبی از CPU سی‌هسته‌ای، GPU شصت‌وچهارهسته‌ای، Neural Engine سی‌ودوهسته‌ای و حافظه یکپارچه 96GB با پهنای باند 1.2TB/s را در بدنه‌ای کوچک ارائه می‌کند. این سخت‌افزار اجرای پروژه‌های سنگین رندر، تدوین 8K، کامپایل نرم‌افزار، پردازش علمی و مدل‌های پیشرفته هوش مصنوعی را هدف قرار می‌دهد.

    پشتیبانی از حداکثر هشت نمایشگر، شش پورت Thunderbolt 5، Wi-Fi 7، Bluetooth 6، Ethernet ده گیگابیتی و موتورهای اختصاصی ProRes نیز محیط کاری کاملی برای متخصصان فراهم می‌کنند. کاربرانی که به توان پردازشی بسیار بالا در قالب یک دسکتاپ کم‌حجم نیاز دارند، می‌توانند M5 Ultra را در مرکز یک ورک‌استیشن حرفه‌ای قرار دهند.

    مشخصات فنی

    سال معرفی
    2026
    رنگ‌
    نقره ای
    جنس بدنه
    آلومینیوم
    تراشه کامپیوتری
    Apple M5 Ultra
    تعداد هسته پردازنده مرکزی CPU
    30 هسته
    ترکیب هسته‌های پردازنده مرکزی
    10 هسته فوق سریع + 20 هسته عملکرد
    تعداد هسته پردازنده گرافیکی GPU
    64 هسته
    تعداد هسته موتور عصبی
    32 هسته
    حافظه یکپارچه رم
    96GB
    پهنای باند حافظه
    1.2TB/s
    حافظه داخلی
    1TB SSD
    سخت افزار پردازش ویدئو
    H.264، HEVC، ProRes، ProRes RAW
    حداکثر نمایشگر خارجی
    8 نمایشگر HDR
    حالت 8 نمایشگر
    تا 6K@60Hz یا 4K@165Hz برای هر نمایشگر
    حالت 4 نمایشگر
    تا 8K@60Hz یا 5K@120Hz یا 4K@240Hz
    تعداد نمایشگر از یک Thunderbolt
    تا 4 نمایشگر
    استاندارد خروجی تصویر Thunderbolt
    استاندارد DisplayPort 2.1
    پورت های جلو دستگاه
    2 * USB-C Thunderbolt 5 / 1 * SDXC card slot
    پورت های پشت دستگاه
    4 * USB-C Thunderbolt 5 / 2 * USB-A USB 3.0 / 1 * 10Gb Ethernet RJ-45 / 1 * HDMI 2.1 / 1 * AUX 3.5mm
    حداکثر سرعت Thunderbolt 5
    120Gb/s
    پشتیبانی USB 4
    تا 120Gb/s
    سرعت انتقال داده USB-A
    عدد تا 5Gb/s
    سرعت‌های Ethernet
    1Gb، 2.5Gb، 5Gb، 10Gb
    استاندارد کارت‌خوان
    UHS-II
    شبکه بیسیم
    Wi-Fi 7 (802.11be) / Bluetooth 6 / Apple N1 wireless networking chip
    ولتاژ ورودی
    100–240V AC
    فرکانس برق ورودی
    50–60Hz تک‌فاز
    حداکثر توان خروجی
    480W
    دمای کاری
    10°C تا 35°C
    سیستم‌عامل
    macOS 27 به بعد
    هوش مصنوعی
    Apple Intelligence / Siri AI
    ابعاد
    19.7 * 19.7 * 9.5 سانتی متر
    وزن
    3.6 کیلوگرم
    سایر ویژگی ها
    دارای شتاب‌دهنده‌های عصبی GPU / موتور Encode و Decode فرمت ProRes / AV1 Decode / پخش همزمان ProRes تا 33 استریم 8K ProRes 422 با نرخ 30fps / نرخ نوسازی متغیر VRR / صدای چندکاناله نمایشگر / پردازش خوشه‌ای AI /

    مک مناسب شما کدام است؟

    ابعاد:
    30.4*21.5*1.13 سانتی متر
    اشتراک گذاری تصویر از طریق USB-C:
    Two displays up to anative resolution of 6Kat60Hz or 4Kat14Hz / One display up to anative resolution of 8Kat60Hz or 5Kat120Hz or 4Kat240Hz
    اندازه صفحه نمایش:
    13.6 اینچ
    پهنای باند تبادل داده رم و پردازنده:
    153 گیگابایت بر ثانیه
    تعداد هسته موتور عصبی ویژه پردازش هوش مصنوعی:
    16 Core
    توضیحات تکمیلی صفحه نمایش:
    تکنولوژی True Tone / Wide color (P3) / حداکثر روشنایی 500 نیت
    جنس بدنه:
    آلومینیوم
    حافظه داخلی:
    512 گیگابایت
    حافظه رم:
    16 گیگابایت
    ابعاد:
    34.04*23.76*1.15 سانتی متر
    اشتراک گذاری تصویر از طریق USB-C:
    Two displays up to anative resolution of 6Kat60Hz or 4Kat14Hz / One display up to anative resolution of 8Kat60Hz or 5Kat120Hz or 4Kat240Hz
    اندازه صفحه نمایش:
    15.3 اینچ
    پهنای باند تبادل داده رم و پردازنده:
    153 گیگابایت بر ثانیه
    تعداد هسته موتور عصبی ویژه پردازش هوش مصنوعی:
    16 Core
    توضیحات تکمیلی صفحه نمایش:
    تکنولوژی True Tone / Wide color (P3) / حداکثر روشنایی 500 نیت
    جنس بدنه:
    آلومینیوم
    حافظه داخلی:
    512 گیگابایت
    حافظه رم:
    16 گیگابایت
    ابعاد:
    29.75*20.64*1.27 سانتی متر
    اشتراک گذاری تصویر از طریق USB-C:
    Supports one external display whit up to a native resolution of 4Kat60Hz
    اندازه صفحه نمایش:
    13.0 اینچ
    پهنای باند تبادل داده رم و پردازنده:
    60 گیگابایت بر ثانیه
    تعداد هسته موتور عصبی ویژه پردازش هوش مصنوعی:
    16 Core
    توضیحات تکمیلی صفحه نمایش:
    پشتیبانی از 1 میلیارد رنگ / Wide color sRGB / حداکثر روشنایی 500 نیت
    جنس بدنه:
    آلومینیوم
    حافظه داخلی:
    256 گیگابایت
    حافظه رم:
    8 گیگابایت
    ابعاد:
    31.26*22.12*1.55 سانتی متر
    اشتراک گذاری تصویر از طریق USB-C:
    two external displays with up to 6K resolution at 60Hz over Thunderbolt, or one external display with up to 6K resolution at 60Hz over Thunderbolt
    اشتراک گذاری تصویر با استفاده از HDMI:
    8K resolution at 60Hz or one external display at 4K resolution at 240Hz
    اقلام داخل جعبه محصول:
    مک بوک پرو 14 اینچ، کابل شارژ USB-C به مگ سیف 2 متری، آداپتور 70 وات
    پشتیبانی از Touch ID:
    دارد
    پهنای باند تبادل داده رم و پردازنده:
    153 گیگابایت بر ثانیه
    تجهیزات ورودی:
    کیبورد (Backlit Magic Keyboard) و ترکپد چند لمسی
    تراکم پیکسلی صفحه نمایش:
    254 پیکسل در اینچ
    تعداد رنگ های قابل پشتیبانی توسط صفحه نمایش:
    1 میلیارد رنگ

    نقد و بررسی محصولات

    0
    از ۵ امتیاز
    ۵ ستاره (0)
    ۴ ستاره (0)
    ۳ ستاره (0)
    ۲ ستاره (0)
    ۱ ستاره (0)
    دیدگاه شما پس از بررسی و تأیید نمایش داده می‌شود.

    هنوز نقد و بررسی و امتیازی توسط کاربران برای این محصول ثبت نشده است، شما میتوانید اولین نقد و بررسی یا امتیاز این محصول را در وبسایت ثبت نمائید.

    اپل اِن آی سی

    بلوار میرداماد، خیابان حصاری، کوچه سوم، پلاک 2، طبقه 2، تهران 1548915114
    درباره ما

    مجموعه اپل اِن آی سی فعالیت خود را با هدف ایجاد وب سایت و فروشگاهی متفاوت در زمینه ارائه محصولات و خدمات اپل و فروش گیفت کارت به صورت حرفه‌ای آغاز کرد و در تمام مدت فعالیت با استفاده درست از انتقادات و تجربه‌های مختلف توانسته تا علاوه بر کسب همراهی و اعتماد طیف وسیعی از کاربران، همواره در ارائه محصولات و انواع خدمات پس از فروش اعم از بیمه، گارانتی، خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و غیره، عملکردی متمایز داشته باشد. تمامی این تلاش‌ها تنها به یک دلیل بوده و آن‌هم ساخت لبخندی از رضایت بر لبان شما است که خوشبختانه تا به امروز تحقق یافته است.

    Disclaimer Notice

    We are an independent online store and we are NOT an official or authorized seller of Apple Inc. as there is no Official Retailer in IRAN, Just in order to provide the best experience and introduction of apple’s products for our customer we have used some product pictures and graphical objects from apple's public website at www.apple.com. Therefore, all rights mentioned above are reserved for Apple's main website at Apple Inc., One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, United States.

    اپل اِن آی سی، مرجع تخصصی فروش و خدمات محصولات اپل

    کپی‌رایت © 2026 اپل اِن آی سی مرجع تخصصی فروش و خدمات محصولات اپل