سبد خرید خالی‌ست.
  1. amir.b.bagheri
  2. مشکلات نرم افزاری اپل واچ
  3. چهارشنبه , 16 اسفند 1391 23:17
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
اکنون دو منبع آشنا با نقشه ها و برنامه های این شرکت می گویند تیمی شامل ۱۰۰ نفر از «طراحان محصول» در شرکت اپل مشغول کار بر روی ابزاری شبیه ساعت مچی هستند که قرار است برخی از وظایف آیفون و آیپد را بر عهده بگیرد.
فردی که نمی خواهد نامش برده شود، در صحبت با خبرنگار بلومبرگ ادعا کرده طی یک برنامه محرمانه این تیم طی سال گذشته شکل گرفته و رشد کرده است و اکنون شامل مدیران، اعضای گروه بازاریابی، مهندسان نرم افزار و سخت افزاری است که قبل از این بر روی آیفون و آیپد کار کرده اند. این منبع می گوید که اندازه تیم نشان می دهد که اپل اکنون فراتر از فاز آزمایشی و در مرحله توسعه محصول قرار دارد.
تیم کوک، مدیرعامل اپل اکنون به سختی تحت فشار سهام داران این شرکت قرار دارد. زیرا سهام اپل پس از ارزش بالا در سپتامبر، تا کنون به دلیل سرعت پایین رشد درآمدها و همچنین رقابت های سرسختانه بازار، سقوطی ۳۰ درصدی را تجربه کرده اند. بدون عرضه یک گجت انقلابی دیگر که بتواند قیمت بالایی داشته باشد، سرمایه گذارها درباره کاهش حاشیه امنیت سود شرکت و افزایش رقابت ها احساس نگرانی می کنند.
بروس تاگنازینی مشاور تکنولوژی و کارمند سابق اپل در وبلاگ خود می نویسد: «iWatch می تواند حفره ایجاد شده در اکوسیستم اپل را پر کند. درست همانند دیگر محصولات تاریخ ساز و تاثیرگذار اپل، ارزش این محصول هم در زمان عرضه دست کم گرفته می شود، اما پس از آن تاثیر عمیقی را در زندگی ما و آینده اپل بر جا خواهد گذارد.»
کامپیوترهای پوشیدنی
به گفته این منابع ناشناس، جیمز فاستر، مدیر ارشد مهندسی اپل و آچیم پنتفوردر یکی دیگر از مدیران، از افرادی هستند که به سختی درگیر پروژه آماده سازی کامپیوتر ساعت مانند اپل هستند. یکی از این منابع می گوید که اپل قبل از این هم بر روی ابزارهای پوشیدنی با قابلیت کنترل فعالیت های بدنی کار کرده است. اما هیچ گاه چنین محصولی را به بازار عرضه ننموده.
تولید یک ساعت شامل برخی چالش های منحصر به فرد است. به خصوص، مدیریت نیرو یکی از بحث های اصلی است و باتری نباید نیاز به شارژ روزانه داشته باشد.
معرفی ابزارهای محاسباتی پوشیدنی ممکن است علامت شروع یک مسیر تازه در صنعت الکترونیک ویژه مصرف کنندگان جزء باشد. اپل با معرفی آیفون در ۲۰۰۷ و رونمایی از آیپد در ۲۰۱۰، بازار جدیدی را برای تلفن های هوشمند لمسی و کامپیوترهای تبلت مانند تعریف و ایجاد کرد که توسط دیگر شرکت ها همچون گوگل، سامسونگ و مایکروسافت دنبال شد.
جاش اسپنسر مدیر سرمایه گذاری گروه صنعتی T. Rowe Price می گوید، اپل به درستی در حال سرمایه گذاری بر روی محصولاتی مانند ساعت ها است. حتی اگر این محصولات نتیجه تجاری هم نداشته باشند. او می گوید: «تعداد زیادی از مردم هستند که تمایل دارند ساعت های اپل را بپوشند، تا اینکه عینک های گوگل را بر چشم بگذارند.»
البته ماشین های پوشیدنی برای کنترل وضعیت بدنی قبل از این هم در بازار وجود داشته اند و شرکت هایی مانند نایک و فیتبیت در این زمینه تجربه زیادی دارند.
اکنون باید منتظر کنار رفتن ابرها از فراز کوپرتینو و نمایان شدن واقعیت ها از پشت دست تیم کوک باشیم. آیا در کنفرانس بعدی او یک آی-واچ به مچ دستش خواهد بست؟
منبع : http://www.bloomberg.com/news/2013-02-12/apple-said-to-have-team-developing-wristwatch-computer.html
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
واقعا اپل یکی از بهترین شرکت هاست ..
شدیدا منتظرم ببینم امسال چجوری میخوان بترکونن ..
amir.b.bagheri پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
در پاسخ علی آقا باید بگم که کم کم اپل داره به یکی از خاطرات تبدیل میشه.
افرادی مثل استیو جابز تا صده ها قابل بازگشت نیستند.بهتر بگیم اپل یکی از بهترین ها بود.
تیم کوک مدیر بدی نیست , شاید اشتباه کاربران اپل مقایسه کوک با جابزه.
خالا دیگه اپل , یه مدیر با تیمش نیست بلکه یه تیم با یه مدیره.
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
من به كوك و تيمش و آي او اس ٧ ايمان دارم ..:)
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
حالا سامسونگ میاد شروع میکنه ساعت زدن ... میگین نه ؟؟ خودتون منتظر باشید و تماشا کنین
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
بله ..
تقلید کاره بزرگیه ولی قلمش واقعا خوب بود ..
بخاطر اینکه تقلید نبود ..
نمیدونم چرا از ابتکارای خودش استفاده نمیکنه ..
  • صفحه :
  • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید