سبد خرید خالی‌ست.
  1. مهیار عزتی
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. دوشنبه , 09 دی 1398 11:07
  4.  اشتراک از طریق ایمیل

سلام

لپتاپم authorize نمیشه

آیتیونز 12.10.3.1

ios 12.4.4

فایروالو خاموش کردم ویندوز دیفندرو آنتی ویروسو کلا همه چیو خاموش کردم

آیتیونزو کاملا پاک کردم دوباره نصب کردم بازم نشد

vpn  میزنم باز نمیشه

نمیدونم مشکل از کجاس

چجوری بفهمم؟

به این سوال امتیاز دهید:
sadra upv پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation

باید خاطر نشان کنیم روند تولید پنجره دوجداره upvc بسیار پیچیده بوده و همواره کیفیت محصولات تولیدی تحت کنترل کارشناسان فنی زبده می باشد و طول عمر مفید این پنجره ها توسط شرکت های سازنده تضمین شده هستند.اما چه کنیم تا دیگر نیاز به تعمیرات پنجره دوجداره upvc نداشته باشیم و یا حداقل تعمیر پنجره دوجداره در فاصله های زمانی کوتاه به سراغ تیم خدماتی تعمیر و رگلاژ پنجره upvc برویم.این سوالی است که شاید ذهن خیلی از شما عزیزان را به خود مشغول کرده باشد ، موارد زیر نکات مهم و کاربردی برای تعمیر و نگهداری پنجره های یو پی وی سی توسط مصرف کنندگان می باشند.رعایت این نکات توصیه ای کارشناسان شرکت خدماتی صدرا می تواند نیاز شما را به خدمات تعمیر پنجره دوجداره یو پی وی سی کاهش دهد.
همانطور که می دانید برای انتخاب یک تیم خدماتی معتبر ، فاکتور های زیادی تعریف شده است رگلاژ پنجره دوجداره که مهمترین ان تجربه و تخصص و ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت است،مخصوصا در بحث تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره این موارد بیشتر نیاز است زیرا برای رسیدن به نتیجه ایده ال و به دلیل ساختار منحصر به فرد درب و پنجره upvc و دوجداره الومینیومی و نحوه تنظیم و ایجاد یک مکانیزم حرکتی مناسب در جهت عملکرد صحیح یک پارامتر لازم اجراست.
تیم خدماتی صدرا سالهاست که با همکاری تولید کنندگان حوزه یو پی وی سی و الومینیوم در مناطق 22 گانه تهران و شهرستان های حومه خدمات ارائه می کند و با تجربه ترین تعمیرکاران را در اختیار دارد که امادگی لازم را برای اعزام به محل و رفع مشکلات دارند اما نکته قابل تامل این است که با پیشرفت صنعت ساختمان طراحی درب و پنجره های دوجداره در حال تغییر است تعمیر پنجره الومینیومی و امروزه شاهد تولید درب و پنجره های تلفیقی upvc و الومینیوم هستیم که از یراق آلات منحصر به فردی در ان استفاده شده است که رگلاژ و تنظیم را سخت تر می کند همچنین درب های اتوماتیک با جنس دوجداره و در عصر جدید ظهور درب و پنجره های هوشمند ، همه چیز را برای تحول محیا کرده است که تیم ما نیز متناسب با این تغییرات در حال به روز کردن تخصص خود است و با برگزاری کلاس های اموزشی نیروهای خود را در امادگی صد در صدی نگه می دارد.

• صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .