سبد خرید خالی‌ست.
  1. مهدی
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. جمعه , 09 مهر 1395 12:22
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام
وقت بخیر
میخواستم بدونم چطور میتونم آهنگی را به عنوان صدای زنگ برای گوشیم بسازم یا انتخاب کنم بصورت شخصی؟
البته نرم افزار رینگتون میکر هم دانلود کردم ولی بهم کمکی نکرد.
ممنون از راهنمایی شما
به این سوال امتیاز دهید:
محمد عباسی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
سلام
ابتدا آهنگ مورد نظرتان را در کامپیوتر با نرم افزار آیتونز باز کنید . سپس موسیقی دلخواه خود را انتخاب کرده و با راست‌کلیک روی آن گزینه Get Info را برگزینید.
حال از پنجره باز شده، گزینه Options را انتخاب کنید. قسمت Stop Time را فعال کرده و زمان توقف موسیقی را مشخص کنید. دقت داشته باشید که برای ساخت زنگ‌، فاصله بین شروع و پایان موسیقی، نباید بیش از ۳۰ ثانیه باشد.
از منوی Advanced، گزینه Create ACC Version را انتخاب کنید.
پس از انجام مرحله سوم، نسخه جدیدی از موسیقی با فرمت ACC در لیست موسیقی‌ها اضافه می‌شود. به یاد داشته باشید که Stop Time تعیین شده در مرحله دوم را حذف کنید. در غیر این صورت موسیقی اصلی، تنها در محدوده تعیین شده پخش می‌شود.

کاربران مک: در این مرحله کاربران مک باید روی نسخه جدید فایل صوتی خود راست‌کلیک کرده و گزینه Show in Finder را انتخاب نمایند تا به فایل نسخه جدید دسترسی پیدا کنند. حال، باید فرمت فایل را از m4a بهm4r تبدیل کنید. این کار با کلیک روی فایل و تایپ مجدد فرمت آن امکانپذیر است. در صورت تمایل می‌توانید یک نام دلخواه نیز برای فایل خود انتخاب کنید.
کاربران ویندوز: برای کاربران ویندوز مرحله پنجم، کمی متفاوت‌تر انجام می‌شود. پس از ایجاد نسخه ACC لازم است که فایل جدید خود را در رایانه پیدا کنید. در حالت پیش‌فرض، می‌توانید فایل‌ خود را در مسیر زیر بیابید:

My Documents/ My Music/ iTunes/ iTunes Media/ Music
و در پایان فولدر خواننده یا هنرمند مربوط را پیدا کنید تا به فایل ACC دسترسی داشته باشید.

حال باید فرمت فایل از m4a به m4r تغییرنام داده شود. اگر پسوند فایل شما قابل مشاهده نیست، ابتدا باید این عمل‌کرد (نمایش پسوند فایل‌ها) را در ویندوز فعال کرد.

برای این‌کار به Control Panel رفته و Folders Options را انتخاب کرده و گزینه Hide extensions for known file types را غیرفعال کنید. حالا به محل ذخیره فایل بازگردید. با انجام این تغییر، پسوند فایل‌ها نمایش داده می‌شوند و تنها کافیست فایل مورد نظر را انتخاب و سپس دکمه f2 را بفشارید و در نهایت پسوند m4a را به m4r تغییر دهید.

پس از تغییر نام و فرمت، باید وارد آیتونز شده و از طریق منوی File و گزینه Add to Library آهنگ موردنظر خود را مجدداً به کتابخانه آیتونز اضافه کنید.

حال نوبت آن رسیده است که آهنگ را به گوشی منتقل کنیم :
رای انتقال زنگ جدید به آیفون باید تلفن‌ خود را با آیتونز Sync کنید. اگر این اولین بار است که قصد ارسال Ringtone به آیفون خود را دارید، با مراجعه به تب Ringtone، مطمئن شوید که All Ringtones انتخاب شده باشد.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .