سبد خرید خالی‌ست.
  1. سعید سالاری
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. پنج شنبه , 04 شهریور 1395 18:21
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
بزرگترین اشتباه من خرید اپل ایدی اماده از سایت شما بود که باعث شد به علت بی دقتی شما (در یکی بودن سوالات امنیتی همه اکانتها) یه از خدا بیخبر ای دی من رو تغییر و گوشی من از کار افتاده اگه به خدا اعتقاد دارید بقیه رو بدبخت نکنید با این بی دقتیتون
به این سوال امتیاز دهید:
سعید سالاری پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
در ضمن بی راه حرف نمی زنم من تونست با سوال های امنیتی خودم رمز چندتا اکانتتون رو عوض کنم البته سوالات رو تغییر ندادم تا خودتون عوض کنید دوباره رمزتون رو
عرفان محمدی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
با سلام و احترام ،

من درک میکنم که قفل شدن دستگاهتون و اینکه نتونید از دستگاه خودتون استفاده کنید اونم به خاطر همچین مشکلی میتونه چقدر ناراحت کننده باشه و ما هم ۱۰۰٪ تلاشمون رو میکنیم تا در حل مشکل راهنمائیتون کنیم.
اما قبل از هر چیز راجع به روند ساخت اپل آیدی ها باید توضیح بدم که:

سوالات امنیتی تاریخ تولد و سایر اطلاعات اپل آیدی شما کاملا محرمانه است، اما وقتی شما اپل آیدی رو خریداری میکنید همه تنظیمات بصورت پیش فرض و با کلمات تصادفی تکمیل میشوند.
چرا که همکاران من به اطلاعات شخصی شما برای تکمیل سوالات امنیتی و تاریخ تولد در اپل آیدی های تحویل فوری دسترسی ندارند.
و همانطور که در سایت در مطالب آموزشی و در صفحه خرید اپل آیدی بارها هم نحوه تغییر اطلاعات رو آموزش دادیم و هم درخواست کردیم که حتما و حتما پس از خرید و قبل از استفاده اطلاعات امنیتی خود را آپدیت کنید پس بدیهی هستش که مسئولیت تعویض نکردن اطلاعات و استفاده از اطلاعات پیش فرضی که امکان حدس آن یا هک آن وجود دارد به عهده خود شما میباشد.

راجع به بخش دوم سوالتون همه اطلاعات با همدیگر یکی نیست اما ممکنه به دلیل حجم و تعداد زیاد اپل آیدی ها تعدادی از آنها تصادفا یا طبق الگوریتم دارای اطلاعات مشابه باشند. و این اجتناب ناپذیر است.

به هر حال ما به دنبال حل مشکل شما هستیم و به کاربرانمون رو تنها نمیذاریم، لطفا برای بررسی مشکل اطلاعات اپل آیدی رو به شماره پشتیبانی اپل آیدی (09150047071) ارسال کنید و بخواهید که براتون اطلاعات رو بررسی کنند.

موفق و پیروز باشید.
  • صفحه :
  • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .