سبد خرید خالی‌ست.
  1. moein
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. شنبه , 12 اسفند 1391 02:39
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با معرفی توییک محشر و تازه ای به نام Auxo در خدمت شما عزیزان هستیم ، این توییک که جزو توییک های بسیار زیبا و کامل کننده iOS طی زمان کمی که منتشر شده اما محبوبیت بسیاری بین کاربران پیدا کرده است .
همان طور که مولتی تسکینگ جزو قسمت های پر کاربرد کاربران می باشد این توییک می تواند کامل کننده و واقعی نشان دادن مولتی تسکینگ شما باشد توسط Auxo می توانید تمام برنامه های در حال اجرای دیوایس خودتان را به صورت زنده و با نمایش برنامه های باز ملاخظه کنید همچنین به راحتی با کلیک کردن روی تصویر زنده به برنامه مورد نظر سوییچ شوید .
البته این برنامه در لحاظی باید گفت شبیه یکی از تبلیغات گوشی Samsung s4 بوده ! که در این تبلیغات طوری که دیده می شد کاربر می توانست همزمان برنامه های باز را به صورت زنده روی صفحه نمایش داشته و انهارا مدیریت کنید !
باز هم برای ای او اس چنین توییکی جزو توییک های برتر می تواند باشد . پیشنهاد می کنیم به تمامی کاربرانی که جلبریک شده اند حتما تجربه حالتی جدید از مولتی تسکینگ را داشته باشند ..
این توییک که در نسخه اورجینال به قیمت ۲ دلار در سورس bigboss عرضه شده به صورت کرک نیز در سورس Cydia Repository - insanelyi قرار گرفته است
دقت کنید این توییک هنوز برای آیپد سازگار نشده و طبق گفته برنامه نویسان تا اوایل سال ۲۰۱۳ برای ایپد نیز منتشر خواهد شد .
پیوست‌ها
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سپهر پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
روی 6.1.2 کار میکنه ؟


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .