سبد خرید خالی‌ست.
  1. morteza
  2. مشکلات سخت افزاری آیپد
  3. چهارشنبه , 15 آبان 1392 00:09
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
حالا که اپل علاوه بر محافظت از لنز دوربین آیفون و آیپد، استفاده دیگری هم برای کریستال یاقوت یافته و آن محافظت از سنسور تاچ آی دی مخفی شده در زیر دکمه هوم است، باید تولید مقدار کافی از این متریال تضمین شود.


به همین منظور اپل با شرکتhttp://www.gtat.com/";" target="_blank">GT Advanced Technologies یک قرارداد همکاری بلندمدت امضا کرده تا خیالش از تامین مقادیر کافی کریستال یاقوت در سال های آینده راحت باشد.

در مفاد قرارداد آمده که برای تولید، اپل یک کارخانه در مسای آریزونا خواهد ساخت و GT نیز با خرید و نصب تجهیزات آن را آماده بهره برداری می کند.در ضمن، کارخانه جدید با تولید بیش از ۷۰۰ شغل، ۱۰۰ درصد از انرژی مورد نیازش را از انرژی های تجدید پذیر به دست می آورد.

به عنوان بخشی از این قرارداد GT اقدام به سرعت بخشیدن به توسعه کوره های پرظرفیت نسل بعد خواهد کرد تا تولید کریستال یاقوت با هزینه کمتر میسر شود.

قبلا پیش بینی هایی داشته ایم که اپل در آینده علاوه بر دوربین و تاچ آی دی، از یاقوت برای محافظت از نمایشگر هم استفاده خواهد کرد. چرا که نه! ولی شاید قبل از آن شاهد استفاده بیشتر از یاقوت در بدنه پشت آیفون های نسل بعد باشیم.

البته در همین راستا، بعضی سایت ها در پیش بینی زیاده روی کرده اند و این سرمایه گذاری ۵۷۸ میلیون دلاری اپل را به چیزهای دور از دسترسی از جمله استفاده از یاقوت برای ساخت کل دستگاه و پوشاندن پنل خورشیدی شارژ خودکار ربط داده اند.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
میلاد پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
بابا ایووووووووووول فکرای بزرگی تو سرش داره این اپل


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید