سبد خرید خالی‌ست.
  1. morteza
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. یکشنبه , 12 آبان 1392 20:24
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
بنا بر یک نظرسنجی انجام شده توسطPiper Jaffray، تقریبا ۷۵ درصد خریداران اولیه آیپد ایر در آمریکا، قبلا هم صاحب یکی از نسخه های آیپد بوده اند. این میزان سال گذشته تنها ۵۸ درصد بوده است.


Piper Jaffray تحلیلگر موسسهGene Munster معتقد است که بازار آمریکا اکنون دیگر به اشباع نزدیک شده است. به نظر می رسد اشتیاق و میزان تقاضا در میان خریداران جدید، به اندازه سال گذشته نباشد.

وی می گوید:

<blockquote style="margin: 0px 40px 13px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px;">
اغلب (۷۵درصد) خریداران آیپد ایر قبل از این هم یک آیپد داشته اند. اما تنها ۱۸ درصد آنها قصد دارند همچنان در کنار ایر از آیپد قبلی شان هم استفاده کنند. جالب اینجا است که تقریبا همه این ۱۸ درصد قبلا صاحب آیپد مینی بوده اند. در نظرسنجی آیپد مینی هم می توانید رویکرد مشابه ای را مشاهده کنید که ۷۶ درصد خریداران آیپد مینی، قصد دارند از آن در کنار آیپد ۹.۷ اینچی قدیمی شان استفاده کنند.

ما معتقدیم این نشان می دهد که بخش اعظم دارندگان آیپد، تبلت شان را با آیپد ایر عوض خواهند کرد. البته باید در نظر داشت که اکنون رقیبی با نام آیپد مینی رتینا هم در میدان ایستاده است. در واقع اگر کاربران بیش از یک آیپد داشته باشند، معمولا الگوی خرید این گونه است که یک آیپد مینی و یک آیپد ایر تهیه خواهند نمود.
</blockquote>
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
ممنون بابت پست


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید