سبد خرید خالی‌ست.
 1. morteza
 2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
 3. یکشنبه , 12 آبان 1392 20:23
 4.  اشتراک از طریق ایمیل
طبق قوانین جدیدhttp://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87_%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C_%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84";" target="_blank">FAA(اداره هوانوردی فدرال آمریکا)، از این پس مسافران پروازهای تجاری در آمریکا می توانند تمام مدتی که سوار هواپیما هستند، از اسمارت فون، تبلت، لپ تاپ، مدیا پلیر و هر ابزار الکترونیک کوچک دیگری استفاده کنند. البته استفاده از شبکه موبایل، برقراری تماس تلفنی یا ارسال و دریافت پیامک همچنان ممنوع است.


پس از رایزنی های فراوان و فشارهای وارده از طرف کنگره آمریکا، اداره هوانوردی فدرال پس از سالها قوانین خود را مورد بازنگری قرار داد و اکنون مسافران در ایالات متحده می توانند هنگام نشستن و بلند شدن هواپیما هم همچنان ابزارهای الکترونیک خود را روشن نگه دارند. البته آنها تنها اجازه استفاده از وای فای را دارند و نباید به شبکه های موبایل متصل شوند.

این بدان معنی است که از این پس هواپیماها به سیستم های وای فای مجهز خواهند شد تا به مسافران شان اجازه بهره بردن از قوانین جدید را بدهند. البته در حال حاضر ناوگان اغلب شرکتهای هوایی فاقد وای فای است.

اگرچه پیش از این دو شرکت هواییDelta و JetBlue به مسافران شان اجازه استفاده از ابزارهای شان در هر لحظه از پرواز را می دادند. البته پس از این تا زمانی که کاربران ابزارهای همراه شان را روی حالتairplane قرار دهند، استفاده از آن در پروازهای تمامی شرکتها بلامانع است.

گفتنی است قوانین جدید شامل پرواز در ارتفاع کمتر از ۱۰ هزار پا و هنگام شروع و پایان سفر می شود. زیرا قبل از این شرکتهای هوایی می توانستند به مسافران اجازه استفاده از ابزارهای دیجیتال در ارتفاع بالاتر از ۱۰ هزار پا را بدهند.
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
میلاد پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
بابا ما تو خونه هامونم اینترنت درست وحسابی نداریم... اونا کجا و ما کجا ؟!
morteza پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
شرمنده اپلی نبود
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
 3. # 1
morteza پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
والا به خدا
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
 3. # 2
 • صفحه :
 • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید