سبد خرید خالی‌ست.
  1. Arman 512™ - مدیر انجمن
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. سه شنبه , 08 مرداد 1392 16:28
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
<p style="text-align: justify;"> 

<p style="text-align: justify;"> 

<p style="text-align: justify;"> 

<p style="text-align: justify;">یک وب سایت چینی به نام WeiPhone تصویری از بسته بندی پلاستیکی آیفون جدید به نام iPhone 5C را منتشر نموده است. حال کارشناسان بر این باورند که این تصویر مربوط به بسته بندی آیفون ارزان قیمتی است که مدت ها است شایعه وجود آن به گوش می‌رسد. آیفونی که گفته می‌شود مجهز به بدنه پلاستیکی است و از سخت افزار متوسطی بهره می‌برد.

<p style="text-align: justify;"> 

[img]up/do.php?img=278[/img]

<p style="text-align: center;"> 

<p style="text-align: center;">حرف C در نام آیفون جدید احتمالا مربوط به رنگ های متنوعی است که قرار است آیفون پلاستیکی به آن ها مزین گردد.

این تصویر مربوط به جعبه آیفون ارزان قیمت است که تلفن در آن جای خواهد گرفت، از تصویر می‌توان متوجه پلاستیکی بودن جعبه این محصول نیز شد. شاید در جایی از جعبه که در تصویر قابل مشاهده نیست، رنگ بندی آیفون بعدی ذکر شده باشد. احتمالا اپل از همان رنگ بندی استفاده شده در آیپادها در آیفون ارزان قیمت نیز استفاده کند.

تا به امروز تصاویر بسیاری از آیفون ارزان قیمت در فضای مجازی منتشر شده ولی هنوز نمی‌دانیم کدامیک واقعی است و حتی مطمئن نیستیم که این محصول وجود خارجی دارد یا خیر. اما بدون شک اپل امسال از آیفون 5s با مشخصات سخت افزار بروز شده و ظاهر مشابه آیفون 5 پرده بر خواهد داشت. حال باید دید که آیا این شرکت علاوه بر 5s از آیفون ارزان با نام 5c نیز پرده برداری خواهد کرد؟

اخیرا شایعه شد که آیفون ارزان قیمت دقیقا از همان مشخصات سخت افزاری آیفون 5 برخوردار است با این تفاوت که در آن بدنه پلاستیکی جایگزین بدنه فلزی شده است.

<p style="text-align: justify;"> 

 منبع: MACRUMORS

مترجم:رضا نقش بند

 

 
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
بله دوست عزیز ... این نوع اخبار را بهش میگن اخبار خاکستری ... تا آیفون جدید معرفی نشه شایعات بسیار زیادی در موردش نقل میشه./
Mohammad پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
سلام من هم چند روز پيش اين خبر را در سايت اپل اپس ديدم با خودم گفتم "ايوال ايفون جديد " ولي بعد چند دقيقه فهميدم اي عكس جعليست زياد به دل خودتون صابون نزنيد
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید