سبد خرید خالی‌ست.
  1. Arman 512™ - مدیر انجمن
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. سه شنبه , 21 خرداد 1392 16:38
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
 

<p style="text-align: justify;"> 

<p style="text-align: justify;"> 

<p style="text-align: justify;"> 

<p style="text-align: justify;">بالاخره پس از مدت‌ها نسخه هفتم iOS منتشر شد. این نسخه قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که تا ساعاتی دیگر یک بررسی جامع و کامل از آن را در زومیت خواهید خواند. iOS 7 ویژگی‌های زیادی دارد که یکی از آن‎‌ها نمایش زنده ساعت در آیکون اپلیکیشن زمان در این سیستم‌عامل، البته به طور صحیح، است.

<p style="text-align: justify;"> 

[img]up/do.php?img=189[/img]

<p style="text-align: justify;"> 

<p style="text-align: justify;">اگر از کاربران iOS باشید حتما با اپلیکیشن ساعت کار کرده‌اید و به خاطر دارید که در نسخه‌های قدیمی‌تر این آیکون در نمایش زمان واقعی مشکل داشت و زمان را به صورت زنده نمایش نمی‌داد و برای مشاهده زمان واقعی یا باید به گوشه سمت راست در قسمت بالا توجه می‌کردید و یا وارد این اپلیکیشن می‌شدید. حال اپل در این نسخه، از سبک کاشی‌های زنده مایکروسافت الگوبرداری کرده و زمان را به صورت زنده در آیکون این اپلیکیشن نمایش می‌دهد. در نسخه‌های پیشین، اپلیکیشن ساعت زمانی غیر واقعی و معمولا چند ساعت قبل از زمان واقعی را نمایش می‌داد که گاه باعث ایجاد سردرگمی کاربران می‌شد.

<p style="text-align: justify;">به نظر می‌رسد که اگر اپل به صورت زنده، وضعیت هوا را در آیکون جداگانه نمایش می‌داد بسیار کاربردی تر بود تا اینکه در مورد زمان این‌ کار را انجام دهد.

<p style="text-align: justify;"> 

<p style="text-align: justify;">منبع:زومیت

 

 

 

 
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
اگه به مقدار زیاد روی شارژ تاثیر داشت، حذفش میکردن./ وقتی این قابلیت را گذاشتن، معایب رو هم در نظر گرفتن و برقرار کردن ... پس مصرف بیشتر شارژ در کار نیست./
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
بنظرم ممکنه شارژ باتری رو کم کنه .. چون در رابطه با تقویم هر 24 ساعت آیکونش عوض میشه اما این باید همیشه در حال استریم باشه ... باید ببینم تا عرضه آی او اس 7 نهایی این سیستم چقدر تغییرات داره ..  
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید