سبد خرید خالی‌ست.
 1. amir.b.bagheri
 2. راهنمای خرید
 3. جمعه , 17 خرداد 1392 12:01
 4.  اشتراک از طریق ایمیل
یکی از محصولات خاص و پرطرفدار شرکت اپل مک پرو میباشد، یک کامپبوتر با ظاهری زیبا و آراسته که به همان اندازه توانایی های بالایی را در باطن خود جای داده است، طرفداران خاص، بویژه در صنعت موسیقی در این ایام گله مند از اینکه تغییراتی را طی این سالها در این محصول ندیده اند، میباشند. اما باید این امید را به طرفداران ویژه این کامپیوتر بدهیم که بر اساس صحبتهای مدیر محصولات مک پرو، رونمایی از نسل جدید مک پرو در کنفرانس هفته آینده به شدت قوت گرفته است، و بعد از این انتظار نسبتاً طولانی با یک دستگاهی واقعاً متفاوت روبرو خواهیم بود.

http://site.i-phone.ir/wp-content/uploads/2013/06/mac_pro_2010_side_top_half.jpg

بر اساس یادداشتهای انجمن RedUser.net، با صحبتهایی که با Douglas Brooks مدیر محصولات مک پرو صورت گرفته، این شخص در خصوص نبود یک کامپیوتر حرفه ای ایستاده (Tower) در این چند سال با تیم کوک صحبت نموده و دغدغه های خود را ابراز داشته است. و اکنون از عرضه سری جدید مک پرو در سال جاری خبر داده است.از مشخصات دقیق این محصول غول پیکر چیزی به بیرون درز نکرده است اما او به طرفداران مک، این امید را داده است که این محصول ارزش صبر کردن را دارد و مطمئن باشید که چیز متفاوتی را خواهید دید.
با صحبتهای تلفنی با Douglas Brooks و یادداشتهای مندرج در فیسبوک، میتوان به این نتیجه رسید که نسل جدید مک پرو مجهز به حافظه های بالاتر و دو پردازنده گرافیکی پرقدرت خواهد بود، پورتهای تاندربولت (Thunderbolt) در این دستگاه به صورت ویژه پشتیبانی شده و از پورت Firewire و همچنین درایو نوری خبری نیست.
در اواسط سال ۲۰۱۲ یک بروزرسانی مختصر در این محصول ایجاد شد، که تیم کوک تایید کرد که ویژگیهای جدید در سال ۲۰۱۳ در راه خواهند بود. همچنین شایع است که نسل جدید مک پرو برای اولین بار در طول این سالها، در امریکا ساخته خواهد شد.

منبع خبر:

http://www.macrumors.com/2013/06/05/apple-planning-something-really-different-for-new-mac-pro/";" target="_blank">macrumors
به این سوال امتیاز دهید:
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
اگه جدا تو آمریکا تولید بشه که شاهکاره./  
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. راهنمای خرید
 3. # 1
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
واقعا شاهکار باید باشه ، مخصوصا اینکه توی آمریکا هم ساخته میشه .. امیدوارم بتونم از نزدیک این مک بوک پرو رو ببینم ... خریدن که چی بگم خب ...  
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. راهنمای خرید
 3. # 2
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
آقا علی ایشاالله خودت میخری و باهاش کار میکنی ... ما برنامه ی پوشش کنفرانس رو داریم که میتونی ببینی./
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. راهنمای خرید
 3. # 3
 • صفحه :
 • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید