سبد خرید خالی‌ست.
 1. علی
 2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
 3. پنج شنبه , 09 خرداد 1392 08:23
 4.  اشتراک از طریق ایمیل
 

<p style="text-align: center;">http://narenji.ir/sites/default/files/articleimage/62/13/xlaptop-tablet-smartphone_n.jpg.pagespeed.ic.l75UGDPCoa.jpg


تحریم های نابجای آمریکا طی چند سال گذشته شامل موارد مختلفی در حوزه فناوری بوده که محدودیت های زیادی برای کاربران ایرانی به وجود آورده است. 

حالا دقایقی پیش معاون وزیر امور خارجه آمریکا از لغو تحریم های "فروش تلفن همراه و کامپیوتر" خبر داده و گفته که فردا پنجشنبه ۹ خرداد مجوز کلی برای لغو این تحریم ها صادر خواهد شد و راه برای فروش این وسایل به ایران رسما باز خواهد شد. 

در کنار این موضوع تاکید شده که این موضوع هم شامل سخت افزار می شود و هم شامل نرم افزار. بنابراین به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد امکان دسترسی به تعداد زیادی از سرویس های محدود شده مانند پلی استور خواهیم بود. 

باید ببینیم که این خبر تا چه حد تبدیل به واقعیت می شود و در عمل آیا شاهد تاثیری واقعی در برداشتن این محدودیت های غیرمنطقی خواهیم بود یا خیر. 

نظر شما در این مورد چیست؟

 

منبع : وبسایت http://narenji.ir";" target="_blank">نارنجی
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
حالا فعلا که در حد یه خبر بوده ... باید منتظر بود ببینیم چی میشه !! شاید فردا این تصمیم لغو شد و تحریم ها سر جای خودش باقی بود./
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
من خودم هنوز این خبر رو باور نکردم ولی امیدوارم واقعی باشه ... بزودی شاهد استور های اپل توی ایران هم هستیم ... فکر کنید برید توی یه اپل استور چنتا جنیوس بیان پیش شما .. هعی وای من ...فکر کن سایت اپل ایران رو هم به لیستش اضافه کنه ....    
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
 3. # 1
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
فکر نمی کنم اپل استور رو ببینیم ولی صد درصد از شر کد ۱۰۰۹ خلاص شدیم. همچنین باید منتظر باز شدن گوگل پلی و ویندوز استور هم باشیم خبر هم توسط صدای آمریکا اعلام شد.
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
 3. # 2
 • صفحه :
 • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید