سبد خرید خالی‌ست.
  1. علی
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. شنبه , 28 ارديبهشت 1392 03:09
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
 

http://narenji.ir/sites/default/files/articleimage/71/13/xapple-patent-ganging-smartphone-flashes.jpeg.pagespeed.ic.eKUw5H9uVn.jpg

فلش دوربین اسمارت فون ها در مقایسه با دیگر دوربین های عکاسی بسیار ضعیف بوده و نور آنها اصلا مناسب نیست. اما نظرتان درباره استفاده از نور فلش چندین موبایل به طور همزمان چیست؟ تنها مشکل اینجا است هیچ یک از ما این توانایی را نداریم که همراه با هم در کسری از ثانیه (در حد میلی ثانیه) فلش چند تلفن های هوشمند را روشن کنیم تا یکی از آنها عکس را ثبت کند. 

اکنون اپل به فکر حل این مشکل افتاده و پتنتی را در این زمینه ثبت نموده. طبق این درخواست پتنتی، هر تعداد از ابزارهای iOS که کنار یکدیگر باشند، به صورت خودکار و همزمان نورشان را تخلیه می کنند. در این شیوه یک دستگاه اصلی به عنوان دوربین عمل می کند و دیگر ابزارها که در اطراف سوژه قرار می گیرند، نقش خدمتکار را داشته و تنها فلش آنها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته فلش ها هم تنها زمانی شلیک می شوند که شاتر دستگاه اصلی باز باشد. 

شیوه کار این گونه است که ابتدا یک عکس آزمایشی گرفته شده و توسط نرم افزار تجزیه و تحلیل می شود. سپس به صورت بیسیم شدت مورد نیاز فلش موبایل های اطراف تنظیم می شود تا بهترین عکس ممکن تهیه گردد. این شیوه اجازه می دهد که هر ابزاری با یک سنسور بتواند نقش دستگاه ثبت عکس را بازی کند و از مجموعه بزرگی از وسایل نوردهی هم بهره برد که می توانند شامل چراغ های اختصاصی عکاسی، اسمارت فون ها، تبلت ها یا فلش دوربین های عکاسی باشند. 

 

از : عباس واحدی ، نارنجی

پ.ن: مثل اینکه محصولات اپل داره به بهترین ابزار برای عکاسان حرفه ای تبدیل میشه ..مکبوک های اپل و این قابلیت داره کم کم بازار رو برای خودش میکنه ..

 
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
alfered پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
خیلی درد سر داره . چندتا دیوایس !!!


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید