سبد خرید خالی‌ست.
  1. علی
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. پنج شنبه , 26 ارديبهشت 1392 02:34
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
<p style="text-align: center;">http://narenji.ir/sites/default/files/articleimage/71/13/xiphone-5-home.jpeg.pagespeed.ic.mB3dUICyAw.jpg


طی ۴ سال گذشته اپل در خط تولید آیفون های خود یک الگو و روال کاری مشخص و آشنا را دنبال کرده است. ابتدا یک آیفونِ بازطراحی و جدید عرضه می شود. آنگاه در سال آینده نسخه بعدی با همان بدنه و سخت افزار مشابه، اما تعداد زیادی آپگرید درونی و بیشتر نرم افزاری به بازار می آید. اما بر اساس شایعات و اخباری که طی ماه های گذشته منتشر شده اند ، به نظر می رسد با ورود iPhone 5S به بازار، این الگوی دیرآشنا هم به کلی دست خوش تغییر شود. 

طبق شنیده ها، نسل بعدی آیفون اپل طراحی همانند محصول فعلی خواهد داشت، اما احتمالا اسکنر اثر انگشت به آن افزوده شود. البته هنوز مشخص نیست که اپل قصد دارد با چنین اسکنری چه کند، اما برخی عقیده دارند که تکنولوژی اسکن اثر انگشت، می تواند سیریِ آیفون 5S باشد. 

با دنبال کردن شایعات بی شمار اخیر، به وبلاگ تایوانی تک-نیوز می رسیم که در گزارش خود مدعی است آیفون بعدی به یک اسکنر اثر انگشت در زیر دکمه Home مجهز خواهد بود. به گفته منابع این سایت در میان زنجیره تولید اپل، این شرکت دکمه Home جدیدی را سفارش داده که قابلیت عملکرد به عنوان اسکنر اثر انگشت را داشته و روکشی از کریستال یاقوت کبود دارد. از کریستال یاقوت کبود بیشتر برای پوشاندن صفحه ساعت های مچی استفاده می شود و اپل هم پیش از این، آن را برای حفاظت از دوربین iPhone 5 مورد استفاده قرار داده است. 

اپل در سال ۲۰۱۲ شرکت امنیتی و اسکن اثر انگشت AuthenTec را با قیمتی بیش از ۳۵۰ میلیون دلار خرید. لذا این می تواند دلیل مناسبی برای استفاده اپل از تکنولوژی تازه صاحب شده اش در محصولات آینده خود باشد. البته باید مدت زمانی دیگر را هم به انتظار بگذارنیم، تا ببینیم آیا آیفون 5S اولین ابزاری است که سنسورهای AutheTec را تجربه خواهد کرد؟ 

پیش بینی شما درباره نسل بعدی تلفن هوشمند اپل چیست؟

 

منبع : نارنجی 

 

 
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
alfered پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
با این توضیح دیگه فکر کنم دکمه فیزیکی حذف و لمسی بشه یا چیزی شبیه فینگر تاچ لپ تاپ بشه
amir.b.bagheri پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
چیزی که در آیفون 5 دیدیم با چیزی که درباره آن شایع شده بود تفاوت های زیادی داشت.اما درباره آیفون 5s : احتمال حضور سنسور اثر انگشت در این نسل بسیار بالاست اما در مورد ظاهر آن نباید پیش داوری کرد ، همچنین در مورد بدنه نسل پنجم آیفون اپل باید یه فکر جدید بکنه ،حالا یا افزایش استحکام همین پوشش ویا تغییر جنس بدنه. ممنون از علی به خاطر ایجاد این مبحث.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. # 1
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
بنظر خودم هم اسکنر اثر انگشت روی آیفون فایو اس خواهد اومد هم امکان ضد آب بودنش هست . البته جنس بدنه رو هم آقا امیر اشاره کردن که فکر کنم حتما یا تغییر میکنه یا محکم تر میشه .. ولی فکر نکنم دکمه ی هوم تغییری بکنه ... یه اپل و یه دکمه ی هوم :)  
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید