سبد خرید خالی‌ست.
 1. حامد - مدیر انجمن
 2. مشکلات نرم افزاری آیفون
 3. شنبه , 26 اسفند 1391 23:32
 4.  اشتراک از طریق ایمیل
من به تازگی برنامه repix رو روی آیپد دانلود کردم. این برنامه روی آیفون 3gs ساپورت نمیشه! البته من با itools روش نصبیدم. ولی روی آیفون 3gs نمیشه به استورش دستیابی داشت. خلاصه کلام، گوشی من جیلبریک هست و آیپد نه! من in app purchase ها رو رو آیفون هک می کنم و به آیپد انتقال میدم.  این دفعه نمیشه. به فکرم رسید دوستایی که آیپد ۲ به بالا جیلبریک شده دارن شاید لطف کنن به من کمک کنند! اگه کسی باشه کمکم کنه هم من به آرزوم میرسم و هم میشه یه راه جدید رو (اشتراک هکها) رو امتحان کرد. بی صبرانه منتظرم!
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
با تشکر از همه دوستان به خاطر حضور پر شور D: امروز موفق شدم کل این برنامه را هک کنم. نمی دونم چقدر این فروم کشش داره تا به یه سری مباحث تخصصی و سطح بالا در مورد تغییرات در برنامه ها و برنامه نویسی ios مطلب نوشته بشه. بنده می تونم به عنوان آغاز گر یه سری مطالب جالب بنویسم. البته این بستگی به میزان علاقه و استقبال اعضای فروم داره. راستش تا اینجا یه خورده دلسرد شدم. بالاخره مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد. این رو هم بگم اگه آقا رامین یا هر کسه دیگه ای این کار رو ادامه بدن بالاخره همه متوجه میشن که می خواستم چی بگم!
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
آقا من خیلی شاکی ام.  خیلیییییییییییییییییییییییی یعنی اینجا کسی نیست آیپد ۲ یا آیفون ۴ به بالا جیلبریک شده داشته باشه. بابا مثلا می خوایم یه چیز تخصصی امتحان کنیم ها! آقا پای ۵ دلار در میونه! شوخی که نیست! اگه کسی مایله بگه من بهش میگم چیکار کنه! برای من این مهمه که این برنامه رو مفتی رو یکی از دستگاههای مذکور نصب کنه. و حتما جیلبریک باشه! آقا دم عیدی ما رو خوشحال کنید. ثواب داره! پینوشت: برای خانوما هم ثواب داره! آقا معین ، علی ، سپهر، آقای طالبی و عباسی مخصوصا از شما انتظار دارما!!!!!!
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات نرم افزاری آیفون
 3. # 1
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
آقا حامد من رو اگه پست ها و پاسخ هام رو خونده باشید اصلا از جیلبرک خوشم نمیاد و اطلاع زیادی هم ازش ندارم .. شرمنده ، کمکی از دستم بر نمیاد .  
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات نرم افزاری آیفون
 3. # 2
ramin پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
سلام حامد جان من هستم ایفون 5 هم دارم اگه کاری خواستی من در خدمتم :)  
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات نرم افزاری آیفون
 3. # 3
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
آقا حامد گل چی شما رو دلسرد کرده ؟؟؟ اگه دلیل خاصی داره لطفا مطرح کنید ...
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات نرم افزاری آیفون
 3. # 4
 • صفحه :
 • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .