سبد خرید خالی‌ست.
 1. moein
 2. مشکلات نرم افزاری آیپد
 3. دوشنبه , 21 اسفند 1391 03:20
 4.  اشتراک از طریق ایمیل
سایت “MIT Technology Review” امروز مصاحبه ای را منتشر کرد که در آن با آقای “Young Sohn” ، مدیر هیئت استراتژی سامسونگ که به گفته خودش هم اکنون دارای یک کامپیوتر مک ، آی پد و گوشی آیفون اپل است آشنا می شویم. البته شما به دلایل واضحی از مدیر هیئت استراتژی سامسونگ انتظار دارید که از گوشی های هوشمند و گروه تبلت های گلکسی سامسونگ استفاده کند ، ولی به هرحال ، او در این مصاحبه گفت که او هم اکنون در خانه اش از یک کامپیوتر مک ، آی پد و گوشی آیفون استفاده می کند و به این موضع اشاره کرد که اپل بخاطر خانواده ای که از محصولاتش درست کرده ، درحال حاضر برنده بازی است :

” من در حقیقت در خانه ام از کامپیوتر مک استفاده می کنم. من همیشه از کامپیوتر مک و آی پد و گوشی آیفون اپل استفاده کرده ام. من همچنین یک تبلت گلکسی هم دارم… اگر شما به قدرتهای اپل نگاهی بکنید ، مسئله دیگر فقط بر سر محصولات اپل نیست ، نکته این است که مردم خانواده محصولاتشان را دوست دارند ، مانند “iCloud”. من این که خانواده ام 6000 مایل دورتز از من در کره جنوبی هستند و میتوانند برنامه های من ، عکسها و مخاطبان من را ببینند خیلی دوست دارم. من سرکارم از محصولات سامسونگ استفاده می کنم و در خانه ام از محصولات اپل. بیشتر بخاطر اینکه بیشتر سیستم ها و فایلهای من به این گونه شکل گرفته اند و این سیستم همینجور مانده است. ولی به هرحال من تواستم متوجه بشوم که چجوری همه مخاطبان و برنامه هایم را بین این دو سیستم همسازن سازی کنم. بله شما میتوانید این کار را انجام دهید. این کار مقداری دشوار ، ولی ممکن است.”

 

[img]up/do.php?img=19[/img]


برتری گلکسی سامسونگ نسبت به گوشی آیفون اپل

او همچنین گفت که از نظر او ، گوشی “Galaxy Nexus” نسبت به گوشی آیفون گوشی بهتری است ، ولی به این نکته اشاره کرد که بقیه محصولات خانواده اپل در تجربه ای که کاربرانش با محصولات آن دارند دخیل هستند:

” به گوشی تان نگاه کنید ، ( اشاره به “Galaxy Nexus” ) از نظر من نسبت به آیفون گوشی بهتری است ، صفحه نمایش بهتری دارد ، سریع تر است ، ولی به نظر من خانواده محصولات اپل در احساس کاربران نسبت به گوشی آیفون تاثیر بسیار زیادی دارد.”

[img]up/do.php?img=20[/img]
پیوست‌ها
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
مدیر استراتژی سامسونگ به نوعی اعتراف میکنه که محصولات اپل بهتر از سامسونگ هستند بخاطر رابط کاربری و هماهنگی و ...
moein پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
پلاستیک...!! :D:D:D:D
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات نرم افزاری آیپد
 3. # 1
علی پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
پلاستیک :))
اونم پلاستیکی که خودشون اعلام کردن درجه 2 ئه ..
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات نرم افزاری آیپد
 3. # 2
moein پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
عکسها قرار گرفت
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات نرم افزاری آیپد
 3. # 3
 • صفحه :
 • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید