سبد خرید خالی‌ست.
  1. امیررضا طهماسبی
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. سه شنبه , 14 آذر 1391 14:48
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام من هنگام کار و دانلود از آیتونز بسیاری از اوقات با ایراد Eroor -9843 و گاهی اوقات با ایراد Error 21 و گاهی اوقات هم با ایراد Error 1 مواجه میشم
لطفا مدیر واحد فنیتون اگه می تونه در مورد این ایرادها و نحوه بر طرف کردن آنها توضیح بدن;);)
به این سوال امتیاز دهید:
کارشناس فروش پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
با عرض سلام دوست عزیز
قبل از اینکه پاسخ سوالات شما رو بدم . یک نکته رو می خواستم توضیح بدم و اون اینکه هدف از راه اندازی انجمن پرسش و پاسخ این است که کاربران اپل بتونن به کمک هم و با استفاده از اطلاعات یکدیگر هر چه سریعتر به پاسخ مشکلاتشون دسترسی داشته باشند و چنانچه مدیران این سایت نتونن پاسخ مشکلات رو بدن حتما دوستانی هستند که در اون زمینه اطلاعات دارند و پاسخگو هستند. پس لطفا برای تست اطلاعات فنی دیگران پرسش نفرمایید.

در مورد ایرادات شما به ترتیب توضیح می دم:
Eroor -9843 : وقتی که نرم افزاری از آیتونز دانلود میکنید و از یوزر خود log out بشوید این ارور رو دریافت میکنید باید دوباره نرم افزار رو Search کرده و سپس بر روی download کلیک کنید و Apple ID رو وارد کنید تا دوباره دانلود فایل مورد نظر شما شروع شود.

Error 21 : عدم توانایی ریستور به فریمویر کاستوم.شما باید آیفون خود را به حالت DFU ببرید و در حالت ریکاوری اصلا ریستور نکنید.اگر باز هم ارور رو دریافت کردید باید دکمه هاب پاور و هوم رو نگه دارید تا گوشی یک بار ریبوت شود و سپس به حالت DFU ببرید و سپس اقدام به ریستور کنید.

Error 1 : -وقتی میخواهید آیفون خود را از فریمویر 5 به iOS 4.x دانگرید کنید و یا با فریمویر کاستوم ریستور کنید با این ارور رو به رو خواهید شد و گوشی شما به حالت ریکاور خواهد رفت و با استفاده از نرم افزار های TinyUmbrella یا FixRecovery از این حالت می توانید خارج کنید.

بزودی در بخش آموزشهای سایت یک مقاله کامل راجع به ایرادات در حین کار با آیتونز منتر خواهد شد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .