قوانین پرداخت در محل

قوانین پرداخت در محل برای شهر تهران و مبالغ زیر ۳۰ میلیون تومان

فروشگاه آنلاین اپل ان آی سی به منظور رفاه حال مشتریان گرامی امکان خدمات خرید اینترنتی با استفاده از شیوه پرداخت در محل را فراهم آورده است. در روش پرداخت در محل مشتریان صرفا از بستر اینترنت سفارش مورد نظر خود را به ثبت می‌رسانند و پرداخت از طریق شیوه‌های مبتنی بر اینترنت انجام نخواهد.


پیش از این؛ توصیه می‌شود تا به منظور تسریع در روند پردازش سفارش، از شیوه پرداخت اینترنتی استفاده شود؛ چرا که سفارش‌های مبتنی بر پرداخت‌های آنلاین با اولویت بالاتر نسبت به سفارش‌های مبتنی بر پرداخت در محل انجام خواهد شد.
در این روش پس از ثبت سفارش مربوطه، فرایند پردازش آن آغاز شده و پس از آن محصول از طریق شیوه‌های ترابری مورد تایید ان آی سی به محل تعیین شده توسط مشتریان ارسال خواهد شد و صرفا پرداخت‌ها از طریق دستگاه کارت‌خوان انجام خواهد شد.


با توجه به این موارد، قوانین مربوط به سفارش‌های مبتنی بر پرداخت در محل بر اساس موارد زیر است:

  • سفارش‌های پرداخت در محل تنها برای سفارش‌هایی قابل ثبت خواهد بود که مبلغ مجموع فاکتور آن‌ها کمتر از ۳۰ میلیون تومان باشد.
  • سفارش‌های مبتنی بر پرداخت در محل با اولویت پایین‌تر نسبت به سفارش‌های پرداخت شده از طریق شیوه‌های آنلاین پیگیری خواهد شد.
  • با توجه به نوسانات قیمت کالا، فاکتورهای ثبت شده از سفارش‌های پرداخت در محل تنها به مدت ۲۴ ساعت اعتبار خواهد داشت و بعد از آن ان ‌آی سی می‌تواند سفارش را لغو یا تمدید کند.
  • فروشگاه اپل ان آی سی این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در هر مرحله‌ای از پردازش، سفارش‌های پرداخت در محل را لغو کند.

ارسال سفارش

سفارش‌های ثبت شده طبق یکی از روش‌های ممکن بسته به انتخاب کاربران هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد و زمان دریافت سفارش توسط مشتریان از شرکت حمل کننده بسته به انتخاب مشتری ممکن است از چند ساعت تا چند روز به طول بیانجامد. لازم به ذکر است که شیوه‌های ارسال و همچنین زمان‌های تخمینی اعلام شده در زمان برگزاری جشنواره‌ها و مراسم خاص یا حتی روزهای پربازدید ممکن است تغیر کند. ارسال کالا‌ها در وب‌سایت در حال حاظر از روش‌های موجود در بخش ثبت سفارش امکان پذیر است.

  • جهت استفاده از شیوه ارسال با پیک، باید سفارش خود را نهایتا تا پیش از ساعت 15 به ثبت برسند و مشتری خدمات ارسال با پیک را انتخاب کرده باشد، محصول در همان روز کاری تحویل خواهد شد. در روزهای پنجشنبه و نیمه‌تعطیل، سفارش‌هایی که تا پیش از ساعت 13 به ثبت برسند و مشتری خدمات ارسال با پیک را انتخاب کرده باشد، محصول در همان روز تحویل داده خواهد شد. در صورت ثبت سفارش در روزهای جمعه و دیگر ایام تعطیل، فرایند پیگیری سفارش در اولین روز کاری انجام خواهد شد و بسته زمان ارسال متغییر خواهد بود.
درباره ما

مجموعه اپل اِن آی سی فعالیت خود را با هدف ایجاد وب سایت و فروشگاهی متفاوت در زمینه ارائه محصولات و خدمات اپل به صورت حرفه‌ای آغاز کرد و در تمام مدت فعالیت با استفاده درست از انتقادات و تجربه‌های مختلف توانسته تا علاوه بر کسب همراهی و اعتماد طیف وسیعی از کاربران، همواره در ارائه محصولات و انواع خدمات پس از فروش اعم از بیمه، گارانتی، خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و غیره، عملکردی متمایز داشته باشد. تمامی این تلاش‌ها تنها به یک دلیل بوده و آن‌هم ساخت لبخندی از رضایت بر لبان شما است که خوشبختانه تا به امروز تحقق یافته است. لازم به ‌ذکر است که بخش عمده‌ای از محتوای بصری و گرافیکی موجود در وب سایت www.Apple-NiC.com به منظور معرفی هرچه بهتر محصولات این برند و ایجاد تجربه‌ای نزدیک به اپل برای کاربران، برگرفته از مدل‌های مشابه موجود در وب‌سایت اصلی اپل هستند. به همین خاطر، تمامی حقوق مربوط به موارد ذکر شده برای وب‌سایت اصلی اپل به آدرس www.apple.com و نشانی Apple Inc., One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, United States محفوظ است

Disclaimer Notice

We are an independent online store and we are NOT an official or authorized seller of Apple Inc. as there is no Official Retailer in IRAN, Just in order to provide the best experience and introduction of apple’s products for our customer we have used some product pictures and graphical objects from apple's public website at www.apple.com. Therefore, all rights mentioned above are reserved for Apple's main website at Apple Inc., One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, United States.

اپل اِن آی سی، مرجع تخصصی فروش محصولات اپل

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت