لاجیتک

امکان خرید انواع محصولات لاجیتک با بهترین قیمت برای انواع هدفون، اسپیکر و تجهیزات ویدئو کنفرانس سازگار با محصولات اپل در فروشگاه فراهم شده است. دسترسی به محصولات با بهترین قیمت و تخفیف از طریق لینک های فروشگاهی زیر میسر شده و محصول تولیدی توسط شرکت لاجیتک از ضمانت کیفی بالایی برخوردار بوده و همچنین تضمین اصالت و گارانتی جز خدمات فروش می باشد.

خرید محصولات لاجیتک با تخفیف ویژه و ارزان
1 2 3 4 بعدی
تعداد کل: 80

شرکت لاجیتک در سال ۱۹۸۱ در کشور سوئیس کار خود را آغاز نمود و به سرعت فعالیت خود را در کالیفرنیای آمریکا برای توسعه بازار محصولات و درک بهتر نیازهای مشتریان گسترش داد، این شرکت تمرکز اصلی خود را روی ساخت کاربردی ترین لوازم جانبی کامپیوتر های خانگی متمرکز نمود و اکنون یکی از برترین تولید کننده های موس و ترک پد در بازار جهانی می باشد.


درباره ما

مجموعه اپل اِن آی سی فعالیت خود را با هدف ایجاد وب سایت و فروشگاهی متفاوت در زمینه ارائه محصولات و خدمات اپل و فروش گیفت کارت به صورت حرفه‌ای آغاز کرد و در تمام مدت فعالیت با استفاده درست از انتقادات و تجربه‌های مختلف توانسته تا علاوه بر کسب همراهی و اعتماد طیف وسیعی از کاربران، همواره در ارائه محصولات و انواع خدمات پس از فروش اعم از بیمه، گارانتی، خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و غیره، عملکردی متمایز داشته باشد. تمامی این تلاش‌ها تنها به یک دلیل بوده و آن‌هم ساخت لبخندی از رضایت بر لبان شما است که خوشبختانه تا به امروز تحقق یافته است.

Disclaimer Notice

We are an independent online store and we are NOT an official or authorized seller of Apple Inc. as there is no Official Retailer in IRAN, Just in order to provide the best experience and introduction of apple’s products for our customer we have used some product pictures and graphical objects from apple's public website at www.apple.com. Therefore, all rights mentioned above are reserved for Apple's main website at Apple Inc., One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, United States.

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی مرجع تخصصی فروش و خدمات محصولات اپل