بیتس

امکان خرید انواع محصولات بیتس با بهترین قیمت برای انواع هندزفری بلوتوثی در فروشگاه فراهم شده است. دسترسی به محصولات با بهترین قیمت و تخفیف از طریق لینک فروشگاهی زیر میسر شده و محصول تولیدی توسط شرکت بیتس از ضمانت کیفی بالایی برخوردار بوده و همچنین تضمین اصالت و گارانتی جز خدمات فروش می باشد.

بیتس Logo

شرکت آمریکایی بیتس در سال ۲۰۰۶ توسط یک خواننده هیپ هاپ آمریکایی و جیمی لوین مدیرعامل سابق IGA تاسیس شد و در سال ۲۰۱۲ پنجاه درصد از سهام شرکت به شرکت اچ تی سی تایوان و خودرو سازی فورد واگذار شد اما در سال ۲۰۱۴ تمامی سهامی این شرکت توسط اپل خریداری شد. هدف این برند آوردن انرژی به محیط زندگی شما با بهترین کیفیت پخش صدا می باشد.


درباره ما

مجموعه اپل اِن آی سی فعالیت خود را با هدف ایجاد وب سایت و فروشگاهی متفاوت در زمینه ارائه محصولات و خدمات اپل و فروش گیفت کارت به صورت حرفه‌ای آغاز کرد و در تمام مدت فعالیت با استفاده درست از انتقادات و تجربه‌های مختلف توانسته تا علاوه بر کسب همراهی و اعتماد طیف وسیعی از کاربران، همواره در ارائه محصولات و انواع خدمات پس از فروش اعم از بیمه، گارانتی، خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و غیره، عملکردی متمایز داشته باشد. تمامی این تلاش‌ها تنها به یک دلیل بوده و آن‌هم ساخت لبخندی از رضایت بر لبان شما است که خوشبختانه تا به امروز تحقق یافته است.

Disclaimer Notice

We are an independent online store and we are NOT an official or authorized seller of Apple Inc. as there is no Official Retailer in IRAN, Just in order to provide the best experience and introduction of apple’s products for our customer we have used some product pictures and graphical objects from apple's public website at www.apple.com. Therefore, all rights mentioned above are reserved for Apple's main website at Apple Inc., One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, United States.

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی مرجع تخصصی فروش و خدمات محصولات اپل