سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnai_20180902-101729_1

قابلیت میان برهای سیری در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان 2018 از طرف شرکت اپل معرفی شد و اپل چندی بعد با عرضه نسخه‌های بتای آی او اس 12 امکان دسترسی به این قابلیت را به کاربران و توسعه دهندگان داد.

در این میان، شرکت اپل در نسخه‌های اخیر بتای آی او اس 12 قابلیت دسترسی به میانبرهای سیری را به اپل واچ و هوم پاد اضافه کرده است. کاربران از طریق این قابلیت می‌توانند به کارهایی که از پیش تعیین کرده‌اند با استفاده از دستورهای صوتی دسترسی داشته باشند.

البته ارائه میانبرهای سیری در اپل واچ و هوم پاد لزوماً به این معنا نیست که کاربران دیگر نیازی به آیفون‌های مبتنی بر آی او اس 12 ندارند. تعیین و ساختن این میانبرها به صورت مشخص از طریق آی او اس 12 در آیفون و آیپد امکان پذیر است؛ با این حال کاربران از طریق اپل واچ مبتنی بر واچ او اس 5 و همچنین هوم پادهای مبتنی بر نسخه آخر فریمور می‌توانند از آن استفاده کنند.

دسترسی به این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون باز کرد آیفون یا آیپد، بتوانند به دستورهای صوتی میانبری که قبلاً آن‌ها را تعیین کرده‌اند، دسترسی داشته باشند. این دستورها از دسترسی به دسته کلید گم شده گرفته تا یادآوری خرید یک محصول با نزدیک شدن به مکان فروشگاه متغیر هستند.

گفتنی است که این قابلیت در نسخه جدید سیستم عامل‌های شرکت اپل ارائه شده است که در حال حاضر در مرحله تست و بررسی قرار دارد. به همین دلیل کاربران برای دسترسی زودهنگام به آن‌ها نیاز به نصب نسخه‌های بتای این سیستم عامل‌ها دارند. با این وجود به کاربران توصیه می‌شود تا زمان عرضه نسخه نهایی آن‌ها صبر کرده و اقدام به نصب نسخه‌های بتا روی دستگاه‌های خود نکنند؛ چرا که استفاده از نسخه‌های بتا ممکن است در موارد مختلف کاربران را با مشکلات بسیاری زیادی مواجه کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location