سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

نتایج نظر سنجی‌های اخیر حاکی از آن است که نیمی از کاربران تمایل به خرید آیفون ایکس اس و آیفون 9 دارند.

اپل تا دو هفته دیگر و مشخصاً روز چهارشنبه بیست و یکم شهریور از آیفون‌های جدید خود با نام‌های احتمالی آیفون 9 و آیفون ایکس اس رونمایی می‌کند. در این میان، موسسه Loup Ventures با انتشار نتایجِ نظر سنجی اخیر خود نشان داده که نیمی از کاربران به خرید این محصولات تمایل بسیار زیادی دارند.

لوپ ونچرز در این نظر سنجی از 530 کاربر آمریکایی آیفون‌ها در مورد تمایل به خرید آیفون‌های جدید سؤال پرسیده است که 48 درصد شرکت کنندگان آن اعلام کرده‌اند که تصمیم به خرید این محصولات جدید دارند.

جالب اینجا است که نتایج نظر سنجی امسال نسبت به سال گذشته حاکی از افزایش 50 درصدی کاربران به خرید آیفون‌های جدید دارد. سال گذشته نتایج نظر سنجی انجام شده در دو هفته پیش از زمان عرضه آیفون ایکس و آیفون 8 به همراه نسخه پلاس آن حاکی از تمایل 25 درصد از کاربران به خرید این محصولات بوده است. اما حالا کاربران تمایل بسیار بیشتری برای استفاده از تلفن‌های هوشمند جدید اپل دارند.

به‌طور معمول کاربران آیفون‌ها پس از مدتی مشخص تصمیم به خرید نسخه‌های جدید این تلفن‌های هوشمند می‌گیرند. این در حالی است که سال گذشته روند اقدام کاربران برای تعویض آیفون‌ها با مدل‌های جدید بسیار کند بود و اپل در سه ماه پایانی 2017 با چالش‌های زیادی بر سر این مسئله مواجه شده بود. اما حالا نتایج نظر سنجی اخیر حاکی از آن است که کاربران تمایل بیشتری به خرید دستگاه‌های جدید اپل دارند.

علاوه بر کاربران آیفون‌ها، 19 درصد از کاربران گوشی‌های اندرویدی که در این نظر سنجی شرکت کرده‌اند تصمیم دارند تا به آیفون‌های جدید مهاجرت کنند که این مقدار در سال گذشته معادل 12 درصد بوده است.

به‌طور کل، حواشی مربوط به معرفی و عرضه آیفون‌های جدید حاکی از آن است که اپل تجربه فروش بیشتری از آیفون‌های جدید را در امسال نسبت به سال گذشته خواهد داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location