سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل بامداد امروز یازدهمین بتای آی او اس 12 را برای توسعه دهندگان و کاربران عمومی عرضه کرده است. این آپدیت تنها چند روز پس از نسخه بتای قبل آماده عرضه شده است و همین مسئله نشان از آن دارد که اپل برای عرضه نسخه نهایی این سیستم عامل آماده شده است.

توسعه دهندگانی که اقدام به خرید حساب 99 دلاری اپل کرده باشند، از همین حالا می‌توانند این نسخه را به همراه کیت توسعه دهندگان دریافت کنند. علاوه بر این، اپل نسخه جدید بتای عمومی آی او اس 12 را برای کاربران نیز آماده عرضه کرده است و کاربران با مراجعه به بخش تست کنندگان اپل، می‌توانند این نسخه را دریافت کرده و قابلیت‌های آن را پیش از عرضه نسخه نهایی تست کنند.

در این نسخه از بتای آی او اس 12 هیچ قابلیت جدیدی آماده عرضه به کاربران و توسعه دهندگان نشده است و اپل تنها به رفع برخی از باگ‌های جزئی بسنده کرده است. این نسخه همانند بتاهای قبلی آی او اس 12 فاقد قابلیت تماس گروهی فیس تایم است و کاربران به این قابلیت دسترسی ندارند.

عرضه زودهنگام و خارج از جدول زمان‌بندی هفتگی بتای یازدهم آی او اس 12 نشان از آن دارد که اپل خود را آماده عرضه نسخه نهایی و عمومی آی او اس 12 کرده است. اپل چند روز پس از معرفی آیفون های جدید اقدام به عرضه نسخه نهایی این سیستم عامل خواهد کرد.

گفتنی است که نسخه نهایی آی او اس 12 قرار است نهایتاً تا سه هفته دیگر و پس از پایان رویداد سپتامبر اپل آماده عرضه به کاربران عمومی شود. به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا پیش از عرضه نهایی، اقدام به نصب نسخه‌های بتا روی آیفون یا آیپد خود نکنند چرا که نسخه‌های بتا دارای مشکلاتی شناخته شده هستند که ممکن است در روند استفاده و تجربه کاربری اختلال‌های زیادی را ایجاد کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location