سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 بر اساس خبرهای فاش شده از یک اپراتور تلفن همراه در آلمان شرکت اپل تصمیم دارد تا در روز 14 سپتامبر، معادل 23 شهریور 1397 فرایند پیش فروش آیفون 9 و آیفون ایکس آی را آغاز کند.

اطلاعات یاد شده توسط Macerkopf فاش شده است که بر اساس آن اپل تصمیم دارد تا پیش از پایان ماه سپتامبر فرایند پیش فروش آیفون‌ها را شروع کند. تا پیش از این مشخص شده بود که اپل در روزهای سوم، چهارم، یازدهم یا دوازدهم سپتامبر محصولات جدید خود را رونمایی کند.

از آنجایی که یازدهم سپتامبر با اتفاقات تاریخی سال 2001 مصادف خواهد شد، پس به احتمال زیاد معرفی آیفون 9 و آیفون ایکس آی در روز دوازدهم، معادل با بیست و یکم شهریور رخ خواهد داد و اپل تنها دو روز پس از آن و مشخصاً در روز جمعه فرایند پیش فروش این محصولات را شروع می‌کند.

اپل معمولاً فرایند رونمایی از آیفون‌های جدید را در هفته دوم سپتامبر شروع می‌کند که این مسئله به طور مشخص می‌تواند نشانه‌ای از صحت داشتن شایعات مربوط به برگزاری رویداد پاییزی در بیست و یکم شهریور باشد. البته باید ذکر کرد که اپل در سال 2011، در روز چهارم اکتبر از آیفون‌های جدید رونمایی کرده بود که از این قاعده پیروی نمی‌کند.

علاوه بر این، اپل همیشه تمامی محصولات جدید خود را در روز جمعه پیش فروش می‌کندبه همین دلیل می‌توان به شروع پیش فروش آیفون 9 و آیفون ایکس آی در روز بیست و سوم سپتامبر مطمئن بود.

کنفرانس پاییزی امسال که احتمالاً در روز دوازدهم سپتامبر برگزار می‌شود، قرار است حاوی رونمایی از محصولات جدید اپل، شامل آیفون 9 آیفون ایکس آی به همراه نسخه پلاس آن و مک بوک ایر 2018 مک مینی 2018 و آیپد پرو 2018 باشد. این رویداد به احتمال زیاد همانند دوازدهم سپتامبر سال 2017 نیز در سالن آمفی‌تئاتر استیو جابر واقع در اپل پارک برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location