سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 بر اساس شایعات منتشر شده اخیر، شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 محصول جدیدی را با عنوان عینک اپل را آماده عرضه به بازار کند.

مینگ چی کو از روز گذشته، موج انتشار شایعات جدید خود در مورد محصولات آیند اپل را شروع کرده و است و حالا وی بر این ادعا است که اپل تصمیم دارد تا یک عینک مبتنی بر واقعیت افزوده را در سال 2020 آماده عرضه به بازار کند.

گفتنی است که شایعات بسیاری در مورد عرضه و تولید عینک اپل تا به امروز منتشر شده است؛ با این حال این اولین باری است که مینگ چی کو در مورد این محصول اطلاعاتی را ارائه می‌دهد. از آنجایی که تا به امروز اکثر قریب به اتفاق شایعات منتشر شده توسط مینگ چی کو به واقعیت پیوسته‌اند، می‌توان امیدوار بود که از حدود یک سال و نیم دیگر، شاهد عرضه عینک اپل در بازار باشیم.

تا پیش از این، شایعات منتشر شده توسط بلومبرگ، بر این ادعا بودند که عینک اپل در حال حاضر در فرایند بررسی و توسعه قرار دارد و اپل گروهی اختصاصی را برای تولید و توسعه نرم افزار و سخت افزارهای مورد نیاز برای آن را تشکیل داده است. اطلاعات تکمیلی منتشر شده نیز، حاکی از آن بود که اپل نسخه‌ای خاص از آی او اس را با عنوان rOS توسعه داده است که به عنوان سیستم عامل در عینک اپل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تحلیلگران اقتصادی نیز بر این باور هستند که عینک اپل در حقیقت یکی از محصولات انقلابی این کمپانی خواهد بود که همانند سال 2007 و عرضه اولین آیفون دنیای فناوری را به طور کامل تغییر خواهد داد. در حقیقت عینک اپل دروازه‌ای به سوی دنیای فناوری پسا آیفون خواهد بود و اپل از همین حالا با شروع روند تولید و عرضه آن بسترهای لازم برای آینده‌ای هوشمندتر را ایجاد کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location