سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

تحقیقات امنیتی اخیر حاکی از آن است که پیام رسان واتس اپ دارای یک حفره امنیتی خطرناک است که از طریق آن افراد ناشناس و هکرها می‌توانند به محتوای در حال چت بین دو کاربر دسترسی پیدا کنند.

این حفره امنیتی به هکرها اجازه می‌دهد تا علاوه بر خواندن پیام‌های هر دو طرف مکالمه، زمان تایپ هر یک از دو طرفین را نیز متوجه شوند و همچنین پیام‌های رد و بدل شده بین طرفین را تغییر دهند. در حقیقت هکرها می‌توانند خود را به‌جای یکی از افراد در حال چت جا زده و به‌جای کاربر حقیقی اقدام به ارسال پیام‌ها کنند.

اطلاعات مربوط به این حفره امنیتی اولین بار توسط وب سایت CNet منتشر شده است. این اطلاعات از طریق یکی از منابع آگاه در شرکت واتس اپ به CNet ارائه شده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت واتس اپ به تازگی متوجه یک حفره امنیتی در پیام رسان در حال توسعه خود شده‌اند که به هکرها اجازه می‌دهد تا نسخه‌ای هک شده از اپلیکیشن این پیام رسان را ساخته و به پیام‌ها و محتویات رد و بدل شده توسط کاربران دیگر دسترسی پیدا کنند.

البته باید ذکر کرد که این حفره امنیتی تنها در صورتی قابل استفاده است که هکرها یکی از طرف‌های چت باشند. به همین منظور مشکلات احتمالی ایجاد شده از این مسئله تنها روی چت‌های گروهی تأثیر خواهد گذاشت. هکرها می‌توانند پیام‌های دیگر کاربران را در یک گروه تغییر داده و محتوای آن را به صورت دستکاری‌شده در گروه ارسال کنند.

سخنگوی واتس اپ نیز در مصاحبه خود با نیویورک تایمز اعلام کرده که راه حل‌های لازم برای رفع این مشکل توسط واتس اپ اتخاذ شده است و در آینده‌ای نزدیک این مشکل برطرف خواهد شد.

گفتنی است که واتس اپ تا به امروز بر این ادعا بوده که در حال ارائه یکی از امن‌ترین بسترهای پیام رسانی مبتنی بر اینترنت در دنیا بوده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location